Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Érdemes madarpokot tartani,...

Érdemes madarpokot tartani, ha nem akarom megfogni?

Figyelt kérdés

Érdekelne a kis életük. Igazából teljesen jó lenne, mivel nem kell neki túl nagy terrárium, meg el van nélkülem. Viszont úgymond megéri tartani, ha én nem akarom fogdosni/kivenni? Kicsit félek, hogy megcsip, a darazscsipesre is allergiás vagyok(vagyis lehetséges). Mondjuk úgy is kezembe teszem majd egyszer, ahogy magam ismerem. Viszont ugye nem igénylik a többszörös fogdosast?:D

Ha megcsip és allergiás lennék rá esetleg, arra kell gyógyszer?

Egyszer csípett meg valami, az nagyon nagyra feldagadt. Azzal orvosnál is voltunk. Utána csiptek parszor darazsak, méhek, de csak fájt, nem dagadt fel. Majd idén is megcsipett valami, az feldagadt.(ezért nem tudom eldönteni, hogy allergia, vagy sem) Csak kalciumot vettem be rá. Pók csípésre is elég ez?



2018. szept. 27. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha allergiás vagy rá, b-hattod a kalciumot, egy körüzenettel is többre mész, hogy mindenkitől gyorsan elbúcsúzz.

Nem igénylik a fogdosást.

2018. szept. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor ne tartsak pókot?:(
2018. szept. 27. 23:34
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Én nem tartanák a helyedben. Egyrészt félek tőlük, másrészt csóri állat a nem túl nagy terráriumában csak gubbaszt egész nap, ha kaját adsz, akkor vadászik, de kb ennyi.
2018. szept. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!