Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Szó szerint tele van a ház...

Szó szerint tele van a ház poloskákkal, mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 hónapja nem jöttünk le a telkünkre,és most hogy lejöttünk szó szerint hemzseg a ház a mezei poloskáktól,amit hozzátennék hogy szabály szerűen undorodok tőlük,félek lefeküdni aludni mert szinte biztos vagyok benne hogy ott fog zümmögni meg rajtam mászkálni egy
2018. nov. 2. 23:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Söpörd, porszívózd őket össze. Mindet, amit látsz... Esetleg világíthatsz olyan helyiségben, ahol nem alszotok. Akkor esélyes, hogy inkább oda mennek. De ha mindent összeszedtél amit látsz, szerintem nem fogsz velük már találkozni. További tippek:

[link]

2018. nov. 3. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia. Én egyik melegebb őszi napon nyitva hagytam az erkély ajtót és pár órával később a függönyön milliónyi poloska hemzsegett. Leráztam őket és porszívó. Aztán zártam a lakásban minden ablakot lelkesen, hogy ne történjen meg újra.
2018. nov. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát mit tudsz tenni? ki kell őket nyírni. de örülök hogy itt Angliában egy darab sincs.
2018. nov. 3. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,pont most voltam Londonban és ott tényleg egyetlen darab sem volt
2018. nov. 3. 07:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!