Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Állatok » Rovarok, ízeltlábúak

A kérdés

Mennyire tartsak a csótányoktól?

Költöznöm kell, és most találtam egy albérletet, ami egy panelházban van. A bökkenő csak az, hogy a tulaj SOHA nem lakott ott, befektetés miatt vették, hogy majd kiadják másoknak. Szóval ők konkrétan nem tudják, hogy lehet-e bent. Én viszont már éltem csótányos lakásban, és köszönöm elég volt. Undorító volt, és nem tudtam tőlük megszabadulni, mert valahova petét raktak és fél évvel később, hogy azt hittem már sikerült őket kiírtani, megjelentek a kicsik is...

Félek így egy olyan albérletbe költözni, amit nem mért fel előzetesen a tulaj. Nyilván nappal nem látszanak a csótányok, éjszaka aktívak, így csak az tudná ellenőrizni, aki beköltözik...

márc. 29. 17:17  Privát üzenet  

A válaszok
Rakass vele oda egy ragadós csapdát

A válaszíró 64%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/9Időpont márc. 29. 17:27 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Olyat használtam régen ott ahol tényleg voltak, de semmit nem ért. Soha semmi nem ragadt bele.

# 2/9Időpont márc. 29. 17:28 Privát üzenet
Azért te fel fogod mérni, nem?

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/9Időpont márc. 29. 17:37 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mégis hogy? Ott kéne aludnom, viszont ott aludni csak úgy tudok, ha már aláírtam a szerződést és fizettem kauciót. Pont ezt akarom elkerülni ha esetleg vannak.

# 4/9Időpont márc. 29. 17:40 Privát üzenet
Ürülék, tojások, szagok. Mind jellegzetes.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/9Időpont márc. 29. 17:41 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Én nem vettem észre különösebb szagot a csótányoknál, ürüléket se láttam, de ugyanígy ott se ahol korábban voltak. A petéket meg rejtett helyre rakják, nem forgathatom fel az egész lakást, mielőtt beköltöznék.

# 6/9Időpont márc. 29. 17:46 Privát üzenet
hHa tetszik az albi, szánj rá némi pénzt és köss szerződést egy bogárirtóval. 3 havonta jönnek és általában garanciát is vállalnak a munkájukra.

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/9Időpont márc. 29. 17:48 Privát üzenet
Akkor a szerződésbe írd bele, hogy ebben az esetben indoklás nélkül felmondhatod.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/9Időpont márc. 29. 17:52 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Utolsó! Ez jó ötlet, de ezt csak így bele lehet íratni?

# 9/9Időpont márc. 29. 18:04 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kertvárosban illetve vidéken, falun kell tartani a csótányoktól?
Hogyan tartsak ideiglenesen életben egy szitakötőt?
Elég komoly a helyzet sajnos, hogy tudnék negszabadulni a csotanyoktol való túlzott félelmemtől?
Hogyan lehet a legkönnyebben a csótányoktól megszabadulni?
Hogyan tudnák megszabadulni a csótányoktól?
Milyen fajta madárpókot tartsak?

Kérdések az Állatok rovatbólKérdések a Rovarok, ízeltlábúak rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!