Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Mennyire tartsak a csótányoktól?

Mennyire tartsak a csótányoktól?

Figyelt kérdés

Költöznöm kell, és most találtam egy albérletet, ami egy panelházban van. A bökkenő csak az, hogy a tulaj SOHA nem lakott ott, befektetés miatt vették, hogy majd kiadják másoknak. Szóval ők konkrétan nem tudják, hogy lehet-e bent. Én viszont már éltem csótányos lakásban, és köszönöm elég volt. Undorító volt, és nem tudtam tőlük megszabadulni, mert valahova petét raktak és fél évvel később, hogy azt hittem már sikerült őket kiírtani, megjelentek a kicsik is...

Félek így egy olyan albérletbe költözni, amit nem mért fel előzetesen a tulaj. Nyilván nappal nem látszanak a csótányok, éjszaka aktívak, így csak az tudná ellenőrizni, aki beköltözik...


2019. márc. 29. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Rakass vele oda egy ragadós csapdát
2019. márc. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Olyat használtam régen ott ahol tényleg voltak, de semmit nem ért. Soha semmi nem ragadt bele.
2019. márc. 29. 17:28
 3/9 anonim ***** válasza:
Azért te fel fogod mérni, nem?
2019. márc. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Mégis hogy? Ott kéne aludnom, viszont ott aludni csak úgy tudok, ha már aláírtam a szerződést és fizettem kauciót. Pont ezt akarom elkerülni ha esetleg vannak.
2019. márc. 29. 17:40
 5/9 anonim ***** válasza:
Ürülék, tojások, szagok. Mind jellegzetes.
2019. márc. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Én nem vettem észre különösebb szagot a csótányoknál, ürüléket se láttam, de ugyanígy ott se ahol korábban voltak. A petéket meg rejtett helyre rakják, nem forgathatom fel az egész lakást, mielőtt beköltöznék.
2019. márc. 29. 17:46
 7/9 anonim ***** válasza:
hHa tetszik az albi, szánj rá némi pénzt és köss szerződést egy bogárirtóval. 3 havonta jönnek és általában garanciát is vállalnak a munkájukra.
2019. márc. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor a szerződésbe írd bele, hogy ebben az esetben indoklás nélkül felmondhatod.
2019. márc. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! Ez jó ötlet, de ezt csak így bele lehet íratni?
2019. márc. 29. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!