Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Hangya kiirtása házból?

Hangya kiirtása házból?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Valahogy a hálószobában megjelentek a hangyák, kb fél éve. Vettem akkor hangyairtót, befújtam mindenhol mindent.


Kéthetente takarítok alaposan, azóta heti 1x megcsinálom. Nem eszünk fent, szúnyogháló az ablakon, a nyílászáró is rendben. Lent a konyhában és a nappaliban 1 darabbal nem találkoztam, csak fent vannak a hálóban.


Egy ideig nem láttam őket (az irtás után), azt hittem megoldottam. Erre tegnap megint sétálgatott 1 a parkettán. A szekrényt beépítettük, így lehetetlen mindent elhúzni.


Van valakinek valami jó ötlete? Nem érdekel mennyibe kerül vagy milyen márka, csak hatásos legyen. Már kezdem nagyon unni.


2019. ápr. 27. 13:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Én szintén évek óta küzdök velük, de most úgy tünik, sikerült megszüntetni.

A parkettát lekentem bútortisztító tejjel (vagy nem tudom, mi a neve, de tejszerü és illatos), a falak mentén meg végig uztam vele egy csíkot, hogy be tudjon szívódni a a szélén a résekbe is. Azóta egyetlen egy hangya sem jött újra.

Ez úgy jutott eszembe, hogy a bútorokat takarítottam, közben a hangyákon járt az eszem. Valahol olvastam, hogy az erösebb szagokat nem bírják, és mivel ennek kifejezetten van illata, kipróbáltam.

Szerintem neked is megér egy próbát és még csak nem is drága. Persze lehet, hogy meg kell ismélteni, mert új hangyák jöhetnek, de legalább ez müködö módszer.

2019. ápr. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!