Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Apró, sötétzöld foltok a...

Apró, sötétzöld foltok a ágyneműn. Rovar?

Figyelt kérdés

Pár hete kicsi zöldes foltokat (legtöbbször gombostűfej méretűeket, néha akkorákat mint egy szem lencse) fedezek fel az ágyneműmön és a pizsamámon amikor felkelek. Van amelyik folt egészen halvány, van amelyik egészen erőteljes. Először arra gondoltam, hogy poloskák vendégeskednek nálam, de ezt kizárnám, mert egyáltalán nincsenek rajtam csípések. Talán valamilyen rovart nyomok össze alvás közben? (Bár még egy agyonnyomott rovart sem találtam az ágyamban.)

Bocsánat, ha helytelen a kategória, nem tudtam hova írjam.

A válaszokat előre is köszönöm!



2019. jún. 30. 23:55
 1/2 anonim válasza:
Javaslom, hogy az egész ágyat mosd/takarítsd el, és addig ne rakj rá semmit az ágyra mosás után, ameddig teljesen nem szárad meg. És úgy 2-3 napi rendszerességgel mosd a paplant/párnát stb mivel az ilyen rovarok szeretik a nedves részeket az ágyon, és ott szépen eléldegélnek. Tipp: Amikor felkelsz akkor az ágyról vedd le a takarót, vagy fordítsd át a másik oldalra, hogy az izzadt rész száradjon meg.
2021. máj. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
[ #1 vagyok] Oh.. Most nézem ez a kérdés 2019-es:D Na mind1, remélem azért még várod a választ xdd
2021. máj. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!