Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Albo madárpóknál ezzel a...

Albo madárpóknál ezzel a visselkedéssel kapcsolatban mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
3 hónapja vettem egy féltenyérnyi méretű nőstény. Eleinte le volt lassulva de frissen érkezett a boltba, valószínű még az utazás hatása alatt volt. Aztán egy ideig mászkálgatott a terráriumban. Aztán már csak mindig egy helyben állt. Enni nem eszik már egy jó ideje, igazából nem is láttam enni, amit először kapott kb együtt élnek egymás mellett, hesszelnek az árnyékban, amit beraktam tücsköt lepetézet és most kis tücskök szaladgálnak a placcon (lehet vegánpók) . Igazából csak onnan tudom, hogy él hogy napról napra építgeti a "házát" . Egy fagyökérre rögzített levelekett meg hordott rá földet szóval megadja a módját. Nem piszkálom, vize van. Igazából csak érdekelne, hogy ha másnál volt ilyen, meddig tartott? Vagy lehet túl rejtett helyeket alakítottam ki. Igazából széttúrni nem akarom már a terkót. Én örülök ha elvan, csak hát na :D néha megnézné az ember. A terrárium 40*40*30 as. A szomszédban ugyanekkorában van egy Smithi, az elég aktív

2019. júl. 1. 16:46
 1/1 anonim válasza:
vedd ki a tücsiket, lehet vedleni készül. biztosíts neki vizet 3/4 es arányban. nekem sem nagyon mozgékony, csak este. nem kell aggódni sokáig birják étel nélül :)
2019. júl. 22. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!