Kezdőoldal » Állatok » Rovarok, ízeltlábúak » Help, mit tegyek? Félek...

Help, mit tegyek? Félek elaludni, rettegve megyek be légycsapóval és rovar irtó sprével a fürdőszobába.

Figyelt kérdés
ma a fürdő szobámba mikor beléptem, egy irtó nagy, fekete pók ugrott elém, sikitva kirohantam. két ujjnyi nagy... fekete, szőrös dög. nem tudom honnan jött mert szúnyog háló, az van!! ma az ágyam alatt is volt egy.

#utálat #hatalmas #pók #rettegés #undor #nagyonfélek! #pokica
2019. júl. 5. 22:42
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Felesleges az ágyad alá szúnyoghálót tenni, az csak odavonzza a pókokat!
2019. júl. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobban fél tőled, mint Te tőle! Fogj egy dobozt, tedd rá, tolj alá egy papírt, vidd ki a lakásból és engedd el. Megfogja a legyeket.
2019. júl. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
agyonvertem addig ütöttem még volt lába aztán a wcbe b*sztam és lehúztam háromszor. de jöttek bosszúlni, mert már találtam egyet a konyhába, magasan volt nem mertem megölni
2019. júl. 5. 23:44
 4/10 A kérdező kommentje:
egyébként ki akartam engedni, de túlságosan félek, egy ROHANGÁLÓ, kva nagy pókot megfogni
2019. júl. 5. 23:45
 5/10 anonim ***** válasza:

Jézus..

A hideg ráz olvasva is.

2019. júl. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az a pók nem bántott téged.
2019. júl. 6. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
66%

Utálom a pókokat, és félek tőlük.

De jézusom, ha meg is öltem őket, sose ennyire brutálisan és hosszan. Dobj rá egy dobozt vagy akármit, és várd meg, amíg egy nálad bátrabb ki nem viszi.

Szólj szülőnek, ha ennyire félsz, hogy vigye ki.

2019. júl. 6. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az arany dobozos protecttől 2mp alatt megfekszenek. Nekem ezek a kövér barna pókok költöztek be,2hetente befújtam mindent kb. 2-3hónapig,ma már egy sincs,mind megdöglött.


Leszarom az állatvédelmet ilyenkor,pedig minden állatot szeretek,kivéve a pókokat. Kint nem ölöm meg,de ha bejön és elkezd nekem szaporodni meg mászkálni a házamban,akkor bizonyisten hogy megdöglik,ha nem elég tágas neki a kert.

2019. júl. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
kicsit tuloztam, nem ennyire brutálisan gyilkoltam meg azért, csak féltem és ideges voltam mikor írtam. meg ha lecsapom és meghal, tök mindegy hogy meddig utom neki már nem fáj. na mindegy köszönöm a hasznos válaszokat, ma volt bátorságom egyiket kirakni , egy kicsikét... a
2019. júl. 7. 00:37
 10/10 anonim ***** válasza:
Én szeretem a pókokat(madárpókokat) de csak a terráriumukban. Néha az én szobámba is bejönnek ilyen otromba nagy pókok, a falra tudnék mászni tőlük. Még agyontaposni se nagyon mertem :D Szóval azt szoktam csinálni, hogy ráteszek egy befőttes üveget és ott hagyom reggelig amíg gyűjtök egykis erőt kivinni. Egyébként ezek a pókok a földön laknak kis üregekben, az ágyadba nem fognak felmenni, vagyis nagyon kicsi az esélye sőt.. nyugodj meg, ha vannak is a házban, csak a földön! Szóval "nyugodtan" aludhatsz éjjel nem fognak bántani. Egyébként meg nem agresszívek, nem támadnak, max akkor marnak ha megszorítod őket, vagy odaszorítod valahová.
2019. júl. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!