Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A farkas megtámadja az embert?

A farkas megtámadja az embert?

Figyelt kérdés

2020. febr. 19. 14:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Itt van leírva :

[link]


És itt a videó:

[link]

2020. febr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon éhesnek kell hozzá lennie.
2020. febr. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy magatehetetlen, földön hempergő embert lehet megtámadna egy falka, mert eléggé világos a helyzete. (Most mondtam egy kirívó szituációt.) Normál esetben kizárt, hogy farkastámadás áldozata legyél, hacsak szánt szándékkal be nem szorítod egy sarokba a farkast, ahonnan nem tud menekülni.
2020. febr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 balkalolka ***** válasza:
84%
A farkasok elsősorban pockokat cickányokat és esznek, másfelől besegítenek a dögök eltakarításába, harmadsorban - és ez a legfontosabb feladatuk - kiválogatják a beteg és/vagy öreg őzeket-szarvasokat-vaddisznókat, ezeknek elfogyasztásával védik a vadállomány egészségét.
2020. febr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim válasza:
63%

A vaddisznóra is azt mondják, fél az embertől, Tardonán mégis simán rátámadt a fiatal fiúra.. Több olyan cikket lehet olvasni, ahol a farkas embert eszik. Nem megtámadja, megeszi. Candice Berner kanadai tanárnő története, futás közben felfalták a farkasok. Ukrajna, Románia szintén történtek támadások. Ahol nagyon el vannak szaporodva, ott bizony megtámadják az embert. Kanadában, Szibériában ahol hatalmas területen élnek, és nincs táplálék, ott nekimennek olyankor bárminek.


Divatos most védeni a farkast, azt hazudni, hogy retteg az embertől és kilométerekre elkerüli.. Ehhez képest a vadász kutyáját a vadász közvetlen közelében üldözték, egy másik you tube videós is közvetlen közelről videózott néhány egyedet bicikliről, nem rettegtek rettegve az embertől. Nem támadtak, de egész közel jöttek.


Szélsőséges helyen, és szélsőséges helyzetben biztosan támadnak, elvégre húsevő vadállatok. És nem pockot meg egeret eszik, csak ezt is divat mostanában hazudni róluk. Szarvasmarha, juh, kecske, szarvas, őz simán felfalják.


Van egy érdekes videó youtubeon. Négy farkast nevelt a gazda otthon hivatalosan, be is lehetett menni hozzájuk. A Tv riporter bement, elkezdték szaglászni, majd a következő pillanatban az egyik lerántotta a földre mint a rongyot, a többi is nekiment. Összehangolt, félelmetes támadás volt..Két ember tudta leszedni a riporterről.


A mostanság divatos szlogen az hogy a farkas remegve retteg az embertől,20 kilométerre elmenekül.. Régen tudták,hogy veszélyes állat, manapság szentté akarják avatni.Én azt mondom ezzel szemben, hogy a szürke farkas egy brutálisan erős, hihetetlenül intelligens, és végtelenül sunyi VADÁLLAT. Falkában én személy szerint nem szeretnék szembetalálkozni velük.

2020. febr. 24. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
nem véletlenül volt régen tényleg veszélyes közeg egy erdő. amíg éltek itt vadállatok nemhogy farkas, de medvetámadástól is félni lehetett. utóbbira is azt divatos mondani manapság hogy retteg az embertől és elkerüli, hát, lehet olvasni történeteket Erdélyből a mai napig hogy milyen bátor néha egy maci, itt sem lehetett másként.
2020. febr. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Medvékről még nem hallottam ezt. A medvéről szerintem még mindig azt gondolja emberek nagy része, hogy biztos megtámad ha meglát.
2020. febr. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 mustafa33 ***** válasza:
Bizony, még a Piroska nagyanyját is megette. De valójában ez volt az egyetlen eset mikor emberre támadt. Farkasos területen dolgoztam erdészként évtizedekig és nagyon nehéz volt csak meglátni is egy farkast. Volt hogy egész nap követtem a fris nyomát, de nem tudtam utolérni. Volt olyan, hogy ő jött az én nyomomban és mikor visszafordultam vettem észre a nyomát az enyémben hóban, de mikor vagy 50 méterre voltam vele szemben, elugrott, nem engedett közelebb. Az emberre támadások csak kitalált kocsmai sztorik. Még Szibériában sem támadnak élő embert. A lovas fogatot igen, de a lovat akarják. Minden esetben, mikor farkasok által kikezdett emberi tetemet találtak, az volt a közös, hogy sehol sem volt vér. Tehát hullát rágtak meg, nem ők öték meg. Volt olyan, hogy vaddisznó hajtó vadászaton hátulról követték a hajtó sort (inteligensek és tudják mit találhatnak ott) és egy nyomon visszaforduló kopót széttéptek, lehettek tőlünk vagy 500 méterre. Csak a vadászat után találtuk meg amikor kerestük a hiányzó kutyát. A kutyákat ha elérik, megölik. Ha rákényszerül, egerészik is, de bizony a szarvasra falkában, szervezetten vadásznak. Minden ragadozó a beteg állatot zsákmányolja elsősorban mert az a könyebb préda, de falkában nem gond az egészségest is elkapni miután kimerítették az üldözésel. Igaz ezzel kondícióban tartják a szarvas állományt. Kedvencük a vadmalac. Az is könnyű zsákmány, de azt inkább elragadják és futnak vele, mert a koca a malac védelmében nekimegy a farkasnak is. Egyébbként ajánlom Jurán Vidor Ordasok című könyvét (csak antikváriumban szerezhető be nagy szerencsével). A 15-ös pedig marhaságokat ír.
2020. márc. 3. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim válasza:

Itt van néhány cikk ami farkastámadásról szól


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2020. márc. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Az egyik cikk egyértelműen megcáfolja amit itt korábban leírt valaki, hogy "nem volt vér, halott embereket ettek meg". A futónőt kifigyelték, megtámadták, halálra marcangolták, majd félig felfalták a rettegő farkasok.
2020. márc. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!