Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mi a véleményetek arról a...

Mi a véleményetek arról a farkastörvényről, hogy amikor a farkasgyerekek már életerőssé válnak, az anya brutálisan megtépi őket és elüldözi otthonukból?

Figyelt kérdés
Amikor a farkas gyerek már elég érett lesz ahhoz hogy elboldoguljon az életben, képes lesz önállóan vadászni, az anya brutálisan megveri, megtépi, elüldözi őket. Nos, én úgy vélem, ez egy TÖKÉLETES törvény! Sok szempont miatt: az élet kegyetlen, így az anya kegyetlensége felkészíti őket erre, a brutális módszerek garantálják hogy életerőssé vállnak a farkasok és soha nem fognak visszatérni, többé nincs mese mert jön a kegyetlenség és durvaság. Az anya ezzel csak az ő javukat szolgálja, mert szereti őket, ezért KELL megtennie! Amúgy ez az embereknél is így van, amint a gyerek felnő, állást kell szerezni, lakást kell vennie, meg kell teremtenie önállóan mindent, esetleg meg kell házasodnia. Szerintem az egyik legjobb törvény az állatvilágban. Ti mit gondoltok róla?
2010. júl. 23. 21:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

1. tudtommal a farkasok falkában élnek és nem üldöznek el senkit, főleg nem az életerős kölyköket. de bocs ha én vagyo ka hülye ehhez. tudtommal az oroszlánok csinálják ezt a hím kölykökkel.

2. az embereknél se így van. a "gyereknek" nem KELL állást,házat keresnie. ha akar maradhat a családnál és ha kedvező a jövedelmük még dolgoznia se kell ha nem akar. házasodni sem kötelező. továbbá rengeteg példa van hogy mindent a szülők teremtenek meg a nagygyerekük számára.

2010. júl. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Winner of Royal Hill ***** válasza:
100%

Ezt az ökörséget meg hol hallottad?????

El vagy kissé tévedve szerintem.

A mai világ pont nem az ahol olyan marha egyszerű lakást venni,meg állást találni,meg családot alapítani.

Nézz körül kicsit magad körül.

2010. júl. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom honnan vetted ezt a dolgot , de ez nem így történik...

Nálunk embereknél sem így történik, legalábbis a legtöbb esetben a szülők nem verik agyon a 18 éves gyereket azzal, hogy a büdös életbe vissza ne jöjjön...


úgyhogy kétszeresen nem értem a mondanivalódat

2010. júl. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

00:41


Nem azt mondtam, hogy a 18 éves gyereket az emberek megverik... XD XD Miféle emberek lennének akkor? Ám az előző válaszolóknak, azt eddig is tudtam hogy falkában élnek, csak én úgy tudtam, hogy haza nem mehetnek többett, ahól az annyukkal éltek.

2010. júl. 24. 07:27
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
ha nem mehetnének haza,nem lenne falka. mert akor mindig cska pl 10en lennének és minden kölyköt elkergetnek és akkor az a 10 meg szép lassan eltávozik... a kutyáknál sincs így. és a farkasok és a kutyák közt van némi hasonlóság...
2010. júl. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem farkasgyerek, hanem farkaskölyök, mivel egy álltról beszélünk.

2. Szerintem az anyja nem tudja megverni, mivel nincs keze.

Amugy meg olvass utána a dolgoknak, mielőtt hülyeségeket beszélsz. Idézem a wikipédiát: "A szaporodás a domináns alfa-pár előjoga...Az alfa-nőstény az alacsonyabb rangúak szaporodását agresszióval akadályozza; előfordulhat, hogy kölykeiket elpusztítja." "Ivaréretté a szukák 2 éves, a hímek 3 éves korukban válnak. Ekkor többnyire elhagyják a falkát, és megpróbálnak másikhoz csatlakozni, illetve újat alakítani." Szó nincs róla, hogy az anyjuk elüldözi őket, sőt ott van hogy TÖBBNYIRE elhagyják a falkát, vagyis az is lehet hogy a falkával maradnak. Vagyis nincs ilyen törvény az állatvilágban. Az oroszlánoknál pedig a falka élére újonnan jövő hím öli meg átlában az előző hímtől született kölyköket, azért, hogy csak a saját génjei öröklődjenek tovább.

2010. júl. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

első vagyok

nem azt írtam hogy az oroszlánoknál a hím elüldözi a kölyköket,hanem a hímkölyköket üldözik el, hogy ne veszélyeztesse a "falkavezér" hatalmát.

2010. júl. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

15:22 vagyok

Ja igen, akkor jól írtad, bocsi.

2010. júl. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Septimius ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy az anyjuk eltolja őket magától, de ez fiatalabb korban van, amikor még szopnak. Ezzel szoktatja le őket a cumizásról.
2010. júl. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező,ezt az ökörséget hol hallottad?
2010. júl. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!