Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hol tudok elajándékozni...

Hol tudok elajándékozni vadászgörényt jelképes összegért?

Figyelt kérdés

Tegnap vettem a görit 10 ezerért és fresnapff-ban 24 ezer-ért cucokat hozzá. (ketre,sarokwc,kaja,itato stb...) a fresnappfban a nagyát viszaveszik mivel blokal igazolom... de maga a görit nem akarja viszavenni akitöl vettem a görény szép fehér-barnás karamel -tejes vagy hogy mondjam szoval nagyon szép szinü és csak 7 hetes fiu :)

Sajnos nemtudom hol lehetne gazid találni neki , tudtok valamilyen oldalt ahol el lehet adni ? fel lehet tenni hirdetni ? sos lenne mert nem birja a kutya ... és ezért akarom eladni :-/ A jelképes összeg igazábol a féregtelenitést és az orvosi vizsgálat árát takarja maga a göri ingyen van , maga a görit adnám.

(na most a ketrecnek az alját öszekarmolta (egy nagy görényketrec) igy nemtudom viszaveszik-e még nem tudtam felhivni öket mert nincs 10 ora de ha nem veszik visza akkor azt is mellé adnám valamenyiért)

Nem igazán a pénz számitana hanem az hogy tényleg kicsike jo helyre kerüljön mert anyira fél most szegény :( Mondjuk most olyan édesen alszik :)


2010. aug. 2. 09:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
már írta: Budapesten (xxi ker/csepel)
2010. aug. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!