Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A chupacabra létezik? és ha...

A chupacabra létezik? és ha igen holl lehet megtalálni mert én egy elhagyatott tanyán lakom csak én lakok már itt valamiért mindenki elköltözött érdekelne h ide eljöhet e valahogy mert ha igen akk nagy vadászat lesz

Figyelt kérdés
2010. aug. 3. 13:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Európában sajnos nem él (csak Amerikában). Amúgy ugyan annyira valódi, mint a Jeti, szóval ne reménykedj, hogy megtalálod.
2010. aug. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
90%
de aranyos vagy :) hahahah ! de sztem nem létezik
2010. aug. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
xD ha ilyen egyszerű lenne, már mindenki elkapta volna :) sajnos szerintem sem valós.
2010. aug. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Emebrek ezrei kutatják évente, ha létezik is, marha jól rejtőzködik. De én reálisabbnak tartom azt a magyarázatot, miszerint csak a legendákban létezik, amit egyesek csupakabrának vélnek, az valami más állat, csak félrenézik.
2010. aug. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Az interneten vannak róla filmek.

Állítólag csak vért szív és a kecskéket támadja meg, főleg Mexikóban látták.

A meleget szereti, nálunk nincs, kivéve, ha valaki hazahozott egyet és szabadon engedte.

2010. aug. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy,de megszökött.
2010. aug. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Juj...
2010. aug. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
FuckYeah gyanús...
2010. aug. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

köv. kérdésben hosszan bizonyítottam, de a lényeg:

egy rühben kikopaszodott, legyengült ezért csak vért nyalogató hiéna, vagy cojot+rengeteg buta ember fantáziálgatása.

Különben ha elolvasod a blogot kiderül h telepátiával kommunikál, így nincs mitől félned, bár kinyitja a zárakat és a kilincset, ha bemegy a nappalidba csak gondold ezt: "Szia, várj hozok ebédmaradékot, sült vér volt mára."

2010. aug. 3. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
58%
Igen létezik, és szeret elhagyatott tanyán kóborolni, többek között a legjobb haverjával a Molyemberrel. És ha találkoznak egy emberrel megölik és megerőszakolják, csak nem mindég ebbe a sorrendbe!
2010. aug. 4. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!