Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ez a video valodi?? Vagy...

Ez a video valodi?? Vagy valami szamitogépes effekt? Letezik, hogy a szarvasok (itthon) ilyen nagy szamban menetelnek?

Figyelt kérdés
[link]
2020. aug. 10. 02:12
 1/5 anonim válasza:
100%
A videó leírásába le van írva hogy a csorda minden télen összeáll. És igen, megeshet hogy ennyien vannak
2020. aug. 10. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Bizony ez a rögvalóság. És akár ezren is vonulhatnak egyszerre.
2020. aug. 10. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Igazi, persze. Nagyobb erdőkben összeverődik simán egy ekkora rudli.
2020. aug. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Salx Narval ***** válasza:
Nem gondoltam volna, hogy nálunk is lehet látni szarvasvonulást. Nagyon tetszett és minden további nélkül hitelesnek tartom. Én tíznél többet még nem láttam egyszerre, mondjuk nem is vagyok egy nagy erdőjáró, v utazó.:D
2020. aug. 13. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ősszel (is) ki lehet ilyeneket fogni, ha felmentek pl. Szokolya vagy Márianosztra környékére. Kell hozzá mázli is, de én sokat jártam arra és volt szerencsém látni ilyet.
2020. aug. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!