Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hol tudnek venni preparalt...

Hol tudnek venni preparalt allatokat, esetleg falidiszt? Gondolok itt pl őzre, antilop?

Figyelt kérdés

#Preparalas
2020. aug. 23. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:
19%
Elmész afrikába és a feketepiacon kérdezősködsz :D
2020. aug. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
vadásztól
2020. aug. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
30%

Rókát szerintem magyarországon is találsz.

Keress preparáló műhelyt.

Afrikai állatot szerintem nem találsz, sajnos betiltották a luxusvadászatot, és most már az orvadászoké az afrikai szavanna.

2020. aug. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
vagy ha találsz valami tetemet elviszed preparátorhoz, néha amúgy ilyenek jófogáson is vannak
2020. aug. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

[link]


Hihetetlen, de a google most is segített.

2020. aug. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak azt ne felejtsd el, hogyha elpusztult védett állatot viszel a preparátorhoz, annak bejelentési kötelezettsége van rá.

Elég közeli munkakapcsolatban voltam preparátorral, és egy fülesbaglyot szerettem volna, de nem lehetett, előbb engedélyt kellett kérni a Madártani intézettől, és alá kellett volna írnom, hogy köteles vagyok beengedni a legközelebbi iskola tanulóit, ha biológia órán arról az állatról tanulnak és nekik nincs a szertárban. Ez kb olyan 20 éve volt így.

2020. aug. 29. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!