Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Van olyan vadaspark/kisállatke...

Van olyan vadaspark/kisállatkert/állatmentő-állomás, ahol mókust lehet etetni, simogatni?

Figyelt kérdés

Valaki nagyon szereti a mókusokat és meglepetésként el szeretném vinni egy ilyen helyre.

Köszönöm.



2020. szept. 30. 12:31
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
74%
A komlói minizooba nagyon sok állatot meglehet simogatni vannak mókusok is, nem jártam még ott így nem tudom azokat is meglehet-e simogatni, de sokan dicsérik a helyet.
2020. szept. 30. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
85%
Mókusok vannak Szegeden, de mivel haraphatnak, nem lehet simogatni.
2020. szept. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
36%
Remélem nincs. A mókusok nem szeretik ha simogatják őket így aki ezt erőlteti az nem szereti őket. Ha az ismerősöd valóban szereti a mókusokat akkor nem fog örülni ennek. Amit akarsz azt állatkínzó szeretetnek hívják. Olyan mint a kisoroszlánokkal való pózolás. Gyomorforgató.
2020. szept. 30. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
49%
Igaza van #3-nak, aki szereti a mókusokat, nem simogatja őket, mert a mókus nincs oda a simogatásért. Egyébként is tiszta csontkollekció egy mókus és a hazaiak túl kicsik is ehhez.
2020. szept. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Igen, igazatok van 3#4# környezetpusztító undorító barmok vagyunk. Nem is tudom mit vártam mikor feltettem egy kérdést itt, ebben az országban.

Tartósan sérült, vadonba nem visszaengedhető egyedekre gondoltam, szelfi és nyál nélkül. 3 évet dolgoztam állatkertben, neveltem kisoroszlánokat, kismajmokat, egyetlen fényképem sincs rólunk, 10 évet foglalkoztam mentéssel. Légyszíves legyetek egy kicsivel kevésbé előítéletesek, amíg fogalmatok sincs a másik emberről.

Akkor maradjunk az etetésnél. A Mátrában olvastam, hogy vannak szelíd mókusok akik előjönnek a kajáért, csak a Mátra egy tág fogalom..azon belül merre lehet? Meg valamelyik kastély parkjában..?

2020. szept. 30. 15:15
 6/29 anonim ***** válasza:
61%
A Margit-szigeten is etetheted őket. Ha odadobsz nekik egy makkot, elviszik.
2020. szept. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
34%
Kisoroszlánokat neveltél :D tényleg egy barom vagy. Együtt nevelted őket a majmokkal? És mind mentettek voltak. Ez a történet több sebből vérzik. Mégis hol történt mind ez? Kótyomfitty király udvarában? Mert kisoroszlanokat sem kismajmokat nem bíznak egy kezdőre. És a kettő rendszerint nem egy körletben van. Nem mellesleg honnan lettek vajon megmentve azok a kisoroszlánok? :D A kisoroszlánokat többnyira a mamájuk neveli ha mégsem akkor vagy egy állatkínzó állatkertről van szó ami nem eaza tag vagy a szakképzett ápolók nevelik nem egy kezdő. Tartósan sérült, vadonba nem visszaengedhető mókusok? Már a kérdesből kiderül hogy fogalmad nincs a témáról. Az milyen mókus? Nincs lába ? :D Veled ellentétben elég sok mókusz neveltem de nyomikat nem tartanak egy állatkertben életben mivel csak kínlódás lenne az állatnak. De ha még lenne is valahol egy lábatlan farkatlan példány házikedvemcként az sem repesne az örömtől ha egy idegen piszkálná. A saját mókusaimat sem buzeráltam soha. Miért? Mert nem szeretik. Ha kedvük volt a zsebembe bújtak meg rohangáltak rajtam. De azokat én neveltem. Nem TE!
2020. szept. 30. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
80%

Az 1. válaszoló vagyok, aki lepontozott az barom!


"Tartósan sérült, vadonba nem visszaengedhető egyedekre gondoltam, szelfi és nyál nélkül."


Igen, a komlói mini zooba mentett, szelíd állatok vannak, nem visszaengedhetők a vadonba és mivel szelidek ezért lehet etetni és simogatni is a legtöbbet. Ja és képzeljétek az őzek szabadon mászkálnak az emberek között és nem félnek!

2020. szept. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
34%
Nem véletlenül nem eaza tag. Csak a bevételre hajtanak az állatok csak bevételi eszközök. Jarvány idején különösen jó ötlet emlősöket simogatni. Hátha elkapják a vírust. Normális állatkertben tilos! Hazai mókisfajok ha egészségesek visszaengedhetőek mind. Csak ők nem engedik vissza. Ennyi.
2020. szept. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Ok, köszönöm, megkérdezem akkor a komlóiakat, bár kicsit messze van.

Pontozni azok pontoztak, akik ebben örömüket lelik.

Ezt találtam még: [link]


7#

A szövegértésed is több sebből vérzik. A dolgokat vessző választja el, az állatkert külön, a mentés (madármentés) külön.

Az oroszlánkölyköket etettem, sétálni vittem, játszottam velük (Brúnó és Elza). Elképzelhető az számodra, hogy esetleg a majom (Manci és Frici) és az oroszlángondozás nem egyidejűleg zajlott a 3 év alatt ?

Tartósan sérült pl. rosszul összeforrt törés, ficam, faroknélküliség, vakság stb...Nem fogok mindent elmagyarázni.

Remélem soha nem találkozom veled, vagy hozzád hasonló bunkókkal, még a közutakon sem.

2020. szept. 30. 22:27
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!