Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Milyen állat ez? Lajhárra...

Milyen állat ez? Lajhárra tippeltem, de néztem lajhár-bébi képeket, és nem hasonlít.

Figyelt kérdés

[link]


Nem tudom máshogy belinkelni, ezen az oldalon, ha lejjebb görgetitek Tashi bejegyzésénél van 3 kép, amin Nick Baker az első képen egy cuki kis lajhár-szerű valamit tart a kezében. Az animal planet mostani egyik reklámjában láttam, és azóta nagyon érdekel, hogy milyen állat, olyan cuki:)


2010. aug. 9. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem törpehangyász. [link]
2010. aug. 9. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
basszus ahogy olvastam ezt a kérdést, egyből ez az állatka ugrott be, pedig még a képet se láttam :D Csomószor szoktam látni az Animalon reklámban, most már végre tudom milyen állat :D unokaöcsém is ezt kérdezi folyton, hogy az mi? most már többet is mondhatok, nem csak azt, hogy az egy állat :D
2010. aug. 9. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Jaj, nagyon szépen köszönöm! Végre tudom:D

Igen, kerestem még képeket, és tényleg az!

2010. aug. 10. 20:05
 4/8 anonim ***** válasza:
Megerősítem: a törpehangyász.
2010. aug. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

te is nézed ezt a műsort? Kedvencem!

Amúgy a legalsó az tőrfarkú rák.

Azt a részt pont láttam.

2010. aug. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem láttam még ezt a műsort, de lehet, hogy fogok belőle nézni.

Néha nézni szoktam az Animal Planetet, éppen ami megy.

2010. aug. 13. 11:50
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem ez 1 kutyámajom XD
2010. aug. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Köszi a kérdést és a válaszokat, eddig én sem tudtam, de annyira aranyos volt! Minden nep láttam a Nick Baker reklámjában, és most végre tudom! Köszi! *.*
2012. ápr. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!