Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Vadalarm nyestriasztó tapaszta...

Vadalarm nyestriasztó tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Múlt héten üzemeltük be a padláson tanyázó nyest miatt. Éjjel rohangál, kapar, rág nem lehet tőle aludni. A riasztó beszerelése után úgy 2 napig nyugi volt, aztán újrakezdett mindent, először csak óvatosan, aztán minden visszatért a régibe.

Ma hajnalban is egy órán át hallgattam a tevékenykedését, aztán mehettem dolgozni... 🙄 Este felmentünk, hátha az is a gond, hogy vannak fenn dobozok meg mindenféle cucc, ezeket most odébbraktuk, azon a részen ahol a háló van és ahol a nyest szokott mozogni most nincs semmi a padláson. A riasztót úgy állítottam az egyik sarokba, hogy befelé nézzen, és ne legyen a hang útjában semmi, most is megy, de hallom hogy a kis dög már megint itt van. Szerintem kiröhögi ezt a hiperszuper, eztveddmeg, nembánodmeg 20 ezer forintos szart...

Mi csinálunk valamit rosszul, vagy küldjem vissza a kütyüt a fenébe?


2020. nov. 24. 20:33
 1/1 nitro1 válasza:
Nem ér semmit. A kis dögök egy idő után minden zavaró tényezőt megszoknak. Az hatásos módszer a feljutási útvonalak megszüntetése, a padlás lezárása oly módon, hogy ne férjen be sehol, vagy esetleg a csapda, ami élve fogja el, ugyanis védett állat, aztán ha megvan, akkor valahol vagy 10 km-rel odébb engedni szabadon, hogy véletlenül se találjon vissza.
2020. dec. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!