Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Magyarországon valamelyik...

Magyarországon valamelyik állatkertben van okapi?

Figyelt kérdés
2020. dec. 23. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
56%
Azt hiszem a Nyíregyházi állatkertben van.
2020. dec. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Megnéztem a sosotozoo.hu oldalon. Aszerint nincsen Nyíregyházán.

Azt hiszem, tudnék róla, ha itt lenne, mert nyiregyi vagyok. Azért 1-2 évente elnézek az állatkertbe.

2020. dec. 23. 17:40
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Nincs
2020. dec. 23. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Úgy tudom az új állatkertbe tervben volt pesten. Ha ugyan elkészül valaha a sok balhé után...
2020. dec. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
74%
De cukiii *-* Most kerestem rá a kérdés olvasása után, hogy mi ez; és egyszerre gyönyörű,-és cuki ez az állat. :)
2020. dec. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyíregyházán nincs okapi, soha nem volt, tudomásom szerint nem is volt tervben. Budapest pár éve a Biodómba szeretett volna, de a legújabb tervek szerint ott sem lesz. Mo.hoz legközelebb a lengyelországi Wroclaw állatkertjében van okapi.
2021. jún. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ez lehet rendkívül ostoba kérdés lesz, de csak szerintem néz ki úgy az okapi, minthogyha egy zebra, egy zsiráf, meg egy gazella hármasba tolták volna? :D
dec. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7, Bármi lehetséges. :D :) :) ^ ^
dec. 28. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!