Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hogy lehetséges, hogy egy...

Hogy lehetséges, hogy egy emlős (konkrétan csimpánz) fogai visszanőnek?

Figyelt kérdés

Olvastam egy 2009-es történetet, ahol egy csimpánz sebesített meg nagyon brutális módon egy hölgyet (leharapta, letépte az egész arcát és mindkét kézfejét). Oké, ehhez nyilván kellettek fogak, főleg, hogy a gazdája, mikor értesítette a redőrségeket, konkrétan mondta is, hogy megeszi stb.

Olvastam az ügy előzményeit és ott sok városlakó sérelmezte, hogy az állat már előtte is agresszív volt, egy hölgy azt mondta, évekkel az eset előtt, őt is megharapta, de abból az ügyből utólag sem lett semmi, mert az állatorvos szerint akkor nem is volt foga...

Akkor ez hogy lehetséges? Az említett 2009-es támadást fogakkal csinálta



2021. febr. 3. 21:04
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Nem kell mindent elhinni ami olvasol.
2021. febr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 neincat ***** válasza:
89%
Ha évekkel az eset előtt harapta meg, akkor simán nőhetnek neki szerintem. Lehet akkor még fiatal csimpánz volt, és időközben kinőttek. Nem tudom, csak ötlet :D
2021. febr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát ez dokumentálva van, mármint rendőrségi interjúk, videók, kórházi videók és azóta is foglalkoznak vele.
2021. febr. 3. 21:41
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
A tejfog kifejezés mond valamit?
2021. febr. 3. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Aki csimpánzt tart meg is érdemli..
2021. febr. 3. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem tudtam, hogy felnőttként cserélik le a tejfogaikat. :)


Ötös, nem a gazdáját bántotta.

2021. febr. 3. 22:19
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
A csimpánzok a valóságban nem olyan cukimuki izék mint a filmben Charlie. Erre utalt az ötös. Okosak, agresszívak. Képes nem indulatból, hanem tervezetten ölni- ezt a vadon élőknél is megfigyelték, nem csak állatkertben
2021. febr. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Azt nem írtad, hogy mennyi idős volt a két esetnél, a sztorit meg nem hallottam, szóval ennyiből tejfoga is lehetett az első esetnél.
2021. febr. 4. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!