Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hogyan űzzük el a nyestet a...

Hogyan űzzük el a nyestet a padlásról?

Figyelt kérdés

Minden éjjel kapar, és már az egész család megőrül tőle.

Próbálkoztunk már nyest riasztóval, lószőrrel, kutyavizelettel, ételes ketrec csapdával, méreggel.

Mit lehet még tenni?

Az útját nem tudjuk elzárni, mert a ház körül bármelyik fán fel tud jönni.



2021. febr. 15. 01:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is sokmindent kipróbáltam, de semmi se segített, kb. 2 hónapig kapart. Aztán valaki ajánlotta, hogy fújjam be a padlást valami jó büdös parfümmel. Lehet, hogy csak a véletlen műve, de többet nem hallottam a kaparást.
2021. febr. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

A legegyszerűbb megoldás, ha tavasszal megcsináltatjátok úgy a padlást, hogy ne tudjon bemenni. Nálunk is vannak fák a ház mellett, láttunk már este nyestet próbálkozni, de nem tudott bemenni.


Más megoldás nem nagyon van.

2021. febr. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

A csapdázás annyi, mint a lyukas csónakban vizet merni. ... Nekem a csótányokkal volt baj. Sejtettem, hogy a világítóudvar felől jönnek. Amikor azt megfelelően elzártam, azóta nincs probléma. Azaz:

ZÁRJÁTOK LE A RÉSEKET A PADLÁSON! Nincsen más, végleges, teljes (ráadásul humánus) megoldás.

2021. febr. 15. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Gázolajba áztatott rongy szaga elűzi
2021. febr. 15. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
70%
14# föleg ha ég, nem?
2021. febr. 15. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
14! Az jó ötlet, elég egy zárlat, szikra és rájuk ég a ház...
2021. febr. 15. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
14# de legalább a nyestnek annyi..
2021. febr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonymousreview60 ***** válasza:
100%
#17: Ja. :-) Phürroszi győzelem.
2021. febr. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%
Én már lassan egy éve kínlódok velük,ketten vannak,igaz nem a padláson randalíroznak...hanem az udvaron,és a környéken a szomszédoknak is csinálnak károkat,autókba mászkálnak,autókon ugrálnak,ürüléket hagyva maguk után.A kisebb háziállatokat vagy kölyök állatokat lemészárolják.Élve fogó csapdával próbálkozom,fogtam vele egy csomó sünt,és 2 macskát is.A rohadék nyest mindig kijátssza,van hogy kioldja,de sosem marad bent.Én egyébként úgy tudom hogy hiába a padlásodon vannak,és kaparásznak,zajonganak,ha van élve fogó csapdád,azt az udvaron kell elhelyezni,figyeld ki,vagy tippeld meg az útvonalukat.Vagy valamelyik fán másznak fel,vagy az ereszcsatornán,a csapdát csalival a közlekedő útvonalra kell kihelyezni.Ha ott élnek a padlásodon akkor is járkálnak éjjel élelmet kutatva,sőt nem csak a te padlásod az otthonuk,a területükön belül több védett helyet is kijelölnek búvóhelynek.Éjjel folyamatosan vadásznak,mászkálnak,tehát közlekednek.
2021. febr. 15. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
51%

Emberi haj !!


Fodrásztol beszerezhetsz

2021. febr. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!