Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Hogy lehet megkülömböztetni a...

Hogy lehet megkülömböztetni a gím szarvast?

Figyelt kérdés

Ugye a bika ésszerű. Konkrétan a tehén és egy erős ünő közötti döntésben nektek milyen meghatározó bélyegek vannak? Valahol azt mondták hogy a füle és a feje a tehénnek sokkal nagyobb,de ha a kettő nem áll egymás mellett nektek mi dönt még a kérdésben?

Nem vagyok sem vadász, sem erdész. Fiammal láttunk utközben 2 szarvast(szerintem 2 ünő volt..) és sajnos nem tudtam választ adni a fiamnak a megkülömböztetéses kérdésére,de szeretném vele tudatni.

Köszönöm ha tudtok segíteni. Szeretném ha a fiam felismerné az állatokat és a szarvas helyett, ne őzet mondjon.



2021. jún. 4. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
72%

Szia. Én sem vagyok erdész, sem vadász, viszont már közel 10 éve vadfotózással foglalkozom szabadidőmben. Ha láttál már ünőt és tehenet is, akkor egyiket a másik nélkül is meglehet különböztetni. De hogy ne kelljen teljes választ írnom, tessék itt egy leírás: (68. ábra után van a neked kellő rész)

[link]

2021. jún. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2021. jún. 4. 22:28
 3/4 anonim válasza:
0%
Pénisze van
2021. jún. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gratulálok 3! Örülök, hogy tudtad értelmezni a kérdést
2021. jún. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!