Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Máshol is ilyen sok az aranysa...

Máshol is ilyen sok az aranysakál?

Figyelt kérdés

Már szinte rendszeresen hallom őket éjszakánként.


Kb ugyanez: https://www.youtube.com/watch?v=3vJUurjiu-M


Hát valahogy nem jön meg a kedvem az éjszakai sétához. 😂


Tavaly láttam is egyet, mikor éjszaka búzát vetettem. Ott lavírozott föl-le a szántón. Rókát rendszeresen szoktam látni, de a sakál nekem is új volt.


2021. szept. 21. 20:16
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Én sajnos még egyáltalán nem találkoztam velük itt a Balaton-felvidéken, szóval itt biztos nincsenek sokan.
2021. szept. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
84%
Én még nem találkoztam velük, külterületen vagyok éjszakás egyedül, ezt a hangot ha hallom biztos felkaptam volna a fejem rá. A főnököm meg vadász, mondta volna, ha lőnek egyet. BAZ.
2021. szept. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

Nekem Balatonedericsen van szőlőm és tudom hogy sok a toportyán, nyaranta hallani is őket esténként. Ahogy a videóban is mutatják, nagyon jellegzetes hangjuk van. Rohadt kártékony állat, nem véletlenül lövik és csapdázzák, ahol lehet.


Budapesten még nem találkoztam velük (2. kerület).

2021. szept. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%
Szekesfehervar hataran is vannak. De Tolna megyeben is.
2021. szept. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hozzáteszem hogy én Baranyában vagyok.
2021. szept. 21. 20:46
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk Borsodban a c.ánytelepről sakálok nélkül is ilyen hangok jönnek...
2021. szept. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%
Nálunk az Alföldön, a Duna menti részeken is sok van. A kutyák néha megőrülnek tőlük, de a vadászok is mindig összefutnak velük.
2021. szept. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
#6: Nálunk meg a mulatós. Inkább a sakálokból lenne több, a vonításukat szívesebben hallgatnám. :-/
2021. szept. 22. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!