Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Nagyjából mennyit érhet ez az...

Nagyjából mennyit érhet ez az agancs?

Figyelt kérdés

Az agancs hullott, fej nélküli, gímszarvas agancs. A súlya 45 dkg, a hossza a tövétől a csúcsáig; egyenesen mérve 60 cm, ívesen mérve pedig 64 cm.



Köszönöm mindenkinek a válaszokat!



2021. nov. 1. 08:49
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
23%
Akkor az agancsfelvásárlók kiktől veszik át az agancsokat? Meg miért vannak egyáltalán ilyen hírdetések?
2021. nov. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
36%
mert mások is úgy vélik, hogy ellophatják az adott vadásztársaság tulajdonát..
2021. nov. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
100%
Vagy lopták. A mi gyönyörű agancsunkat is ellopták huszonéve, mikor betörtek a hétvégi házunkba. Apám vadászott régen, onnan volt az agancs.
2021. nov. 1. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
92%

Sokat ne remélj érte! Nekem örökségből vannak a padláson komplett trófeáim. Koponyával együtt szimmetrikus hatalmas agancspárok. Van gím és dám is.

Mivel a lakásban nem rakom ki (nem az én stílusom + nem is én lőttem őket), többször próbáltam már eladni. Vagy semmit nem akartak érte adni, arra hivatkozva hogy öreg, nem tudnak belőle késnyelet faragni. Vagy legfeljebb ilyen pár száz forintot adtak volna érte.

2021. nov. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
100%

"Jah, agancsevő a róka meg a sakál, esetleg farkas. Gratulálok :)))"


Én is úgy tanultam, hogy kisállatok, egerek elrágcsálják, megeszik, mert magas az ásványianyag-tartalma. Ezért lehet csak ritkán találni, ahhoz képest, hogy milyen sok szarvas mászkál az erdôben.

2021. dec. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!