Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Akitől elszökött a fekete...

Feketeruhasember kérdése:

Akitől elszökött a fekete párduc az miért nem áll ki hogy az övé volt?

Figyelt kérdés

Aki tudja miről van szó annak felesleges mondani.


Ha szerette azt az állatot akkor miért lapít? Miért nem veszi fel a kapcsolatot a rendőrséggel vagy médiával és mond el mindent arról a szerencsétlen állatról hátha van valami olyan info amivel könnyebben rá lehet bukkanni. Mi motiválja ezt a lapítást? Ha nekem lenne illegálisan egy fekete párducom és olyan hülye lennék hogy elveszítem akkor lenne vér a ..szomban kiállni és elmondani, ugyanis csak az érdekelne hogy mielőbb meglegyen és biztonságban legyen még akkor is ha soha nem láthatom viszont. De ezt a valakit kvázi mintha nem érdekelné az állat sorsa.


2021. dec. 23. 13:19
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
79%
Lehet, hogy a párduc már megette.
2021. dec. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 A kérdező kommentje:

Ez is lehetséges matematikailag de nem tartom túl valószínűnek.

Ha így is történt pl egy ingatlanon belül, és a lakott területre ki is jut egy ilyen állat akkor sem hiszem hogy ne vennék észre és ne fognák meg a hatóságok, tudom hogy nagyon jól tudnak rejtőzködni de annyira azért nem érzi magát otthon egy ilyen környezetben hogy ne lássák meg a környéken. Főleg hogy valószínűleg rémült. Nem beszélve arról hogy ha valakit megölt az is kiderült volna nagy valószínűséggel.


Én valószínűbbnek tartom hogy "sétáltatás" közben lógott meg. És így jutott ki a "vadonba" is.

2021. dec. 23. 13:25
 3/42 Andizsuzsi ***** válasza:
100%
Mert vissza nem kapná szemben egy tetemes büntetéssel.
2021. dec. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 mindentudó99 válasza:
37%
Nekem mindegy csak el ne szaporodjon. Kecskemét fele látták. Az már csak 50 kilóméterre van ide . Ne rákapjon a tyúkjaimra
2021. dec. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 mindentudó99 válasza:
3%
#4 ne hogy
2021. dec. 23. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Tudom hogy csak vicceltél, de azért elmondom hogy nem tud elszaporodni, az is lehet hogy már elpusztult. Se élelmet se vizet se menedéket nem talál ilyen környezetben.
2021. dec. 23. 13:32
 7/42 anonim ***** válasza:
91%
Mert talán leültetnék még egyéb dolgokért évekre, drog, uzsora, futtatás, csalás, általában ahol egzotikus, vagy vadállatok kerülnek elő, ott mindig van engedély nélkül tartott éles fegyver is, na az minek valakinek, ha csak nem valami zűrös fickó?
2021. dec. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
93%
A párducot már így is, úgy is bebukta. Magyarországon magánszemély semmilyen körülmények közt sem tarthat ilyen állatot. Ha jelentkezne a tulaja, akkor a tetemes bírság mellett behajtanák rajta a befogás költségeit is, ha pedig valakinek sérülést okozna, vagy kinyírna valakit, akkor menne a böribe. Évekig titokban tartotta az állatot, most sunnyog, hátha megússza.
2021. dec. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
77%
Most honnan tudjam én, hogy a 10 ezer hektáros magánszafarimból tényleg hiányzik-e egy párduc, mostanában nem szoktam számolgatni, fontosbab dolgaim is akadnak.
2021. dec. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim válasza:
66%
Majd elintézik a cigók,párduc lesz a karácsonyi menü.
2021. dec. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!