Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Az állatvilágban vajon előford...

Az állatvilágban vajon előfordul nemi erőszak?

Figyelt kérdés

Ha igen, ezt hogyan kell elképzelni, mely fajoknál jellemzőbb?

A kérdés puszta kíváncsiság. Köszönöm a normális válaszokat.



2022. aug. 5. 02:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
7-es! Meg a kedves delfin egyben nyeli le èlve a kisebb halakat, amik a gyomorsavában doglodnek egy darabig.
2022. aug. 5. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Én egy olyan videót láttam, hogy egy csimpánz megfogott egy nagyobb békát és a szájánál szó szerint ráhúzta a pöcsére és föl-le húzogatta.
2022. aug. 5. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
45%

(Mivel az ember is állat)

Az emberi fajnál a legjellemzőbb.

Az ember is szokott fajtalankodni más fajokkal.

Szerintem elítélendő. Büntetni kellene az összes fajt ha erőszakot követ el egy egyed. Nem csak az embert. Tehát ha legközelebb látod, hogy a sün meg lesz erőszakolva, ne videózd, segíts vagy tegyél feljelentést.

2022. aug. 5. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
91%

Igen, előfordul az állatvilágban is, de ott mondjuk másképpen működnek a párzási szokások.

Macskák... bizony tüskés, s bizony úgy tűnik nem élvezi a szuka. Ettől még hajtják az ösztönei (ha láttál már tüzelő macskát tudod miről beszélek, hozzáérsz a hátához és máris bepucsít keserédesen nyávogva). A tüskének van funkciója, a fájdalom-inger indítja el a tüszőrepedést a nősténynél.

2022. aug. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
14, a kutya szuka, macskánál nőstény...
2022. aug. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%
igen. Pl, az oroszlánoknál
2022. aug. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 NTBS ***** válasza:
100%
Igen, előfordul.
2022. aug. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

"Már láttam ilyet sajnos zárt környezetben kutyáknál. Mindegyik egyed hím volt."


Mivel a hímnek van farka, nyilván ő jobban tudja csinálni. Szóval mi is a relevanciája a mindegyik egyed hím voltnak? Igen tudjuk, a hímek (embereknél férfiak) mind rohadékok és agresszívek, a nőstények (embereknél nők) soha nem erőszakosak senkivel se.

2023. febr. 24. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!