Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Afrikai szavannatúrán ha...

Afrikai szavannatúrán ha megkerget az orrszarvú,el tudok futni előle?

Figyelt kérdés
Ha találok egy majomkenyérfát és felszaladok a fára,utánam tud mászni,vagy csak ágaskodni fog és a szarvával felfelé bökdösni?
2022. szept. 28. 10:49
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
98%
Nem.
2022. szept. 28. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szavannatúrára általában nem gyalogosan küldik ki a turistákat. Ott a terepjáró, és nem hiszem hogy engedik hogy kiszálj, ha veszélyes vadak vannak a környéken. Amúgy ha kergetne egy orszarvú, nem hinném hogy gyorsabb lennél nála, és felszaladni se tudnál olyan könnyen egy majomkenyérfára mint Pampalini😁
2022. szept. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Feltetelezve, de persze meg nem engedve hogy nem egy unatkozo kisiskolast olvasunk ismet: egy orrszarvu max. sebessege 50 km/h felett is lehet, eselyed nincs elszaladni elole, nemhogy fara maszni.
2022. szept. 28. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
19%
Állítólag-még nem próbáltam-az orrszarvú nagyon rosszul lát,de jó a szaglása.Ha beállsz egy fa mögé,és az állat felől fúj a szél,van rá esély hogy simán elmegy melletted...
2022. szept. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyenes vonalban futsz elole es feloled fuj a szel ofele, akkor valoszinuleg elkap. Ki kell terni az utjabol es szel ala kell kerulni, es lehasalni.
2022. szept. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Thunderfairy ***** válasza:
83%
Ha van rá időd akkor jó őtlet a fára mászás. Én is úgy tudom természet filmekből hogy a láttása rossz, de a szaglása jó. Ne menj hozzá túl közel ha egyedűl lennél.
2022. szept. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
81%

Ne fuss előle, felesleges, nem sikerül.

Sétálj ellenkező irányba, aztán hadd, hagy rohanjon az az állat.

2022. szept. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
55%
Cikk-cakkban futva van esély rá, mert az a nagy állat nem tud gyorsan irányt váltani.
2022. szept. 28. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
95%
#8 Csak mert nem tud gyorsan irányt váltani, attól még gyorsabb, mint egy ember.
2022. szept. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%
#9: Nem komolyan írtam, amit írtam.
2022. szept. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!