Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mi kell ahhoz, hogy vadállatok...

Mi kell ahhoz, hogy vadállatokkal foglalkozzak?

Figyelt kérdés
Lehet vadállatokkal szeretnék foglalkozni mint munka. Állatorvosi egyetemre szeretnék menni, utána lehet pl nem csak házi- és haszonállatokkal foglalkozni, hanem vadállatokkal is?

2022. dec. 18. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
26%
Egy fogfájós oroszlán.
2022. dec. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez mit takar? Állatkertben szeretnél tigrissel, vagy erdőkben az őzekkel és vaddisznókkal, vagy külföldön delfinekkel?
2022. dec. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vadőr,vadász,állatkerti gondozó.
2022. dec. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kapcsolatok, személyiség. Én is ezzel a tervvel mentem az egyetemre, de hamar rájöttem, hogy nincsen meg a személyiségem hozzá. Folyamatosan nyomatni kell magad, nyomulni, hogy valahova eljuss (nem csak vadállatos részen, hanem az összesen). Volt olyan évfolyamtársam, aki már egyetem előtt, évek óta az állatkertben dolgozott, így már bedolgozta magát. Afrikába is el lehet jutni pár hét gyakorlatra, vannak erre programok, csak utána kell járni és sok pénz.
2022. dec. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

xd fogfájós oroszlán :(

köszönöm 4.! érdekes amit írtál

2022. dec. 19. 20:24
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
A #4-esnél a pont, megcsinálod az állatorvosit és utána kapcsolatok kérdése - mint minden munkahely. Nem kell persze állatorvosi ahhoz hogy gondozó legyél, egy gondozónak (bocs a profán hasonlatért) mindegy hogy szarvasmarha vagy gnú, végi a dolgát de kapcsolatok kellenek hozzá hogy az állást megkapja (ott majd betanítják mit kell az adott állatról tudni és lapátolhatod alóla a ganét mert az állatgondozás nem abból áll hogy simogatgatod őket).
2022. dec. 22. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6-os!

félreértetted, allatorvos szeretnek lenni, tehat a gyogyitason a hangsúly.

és ja, nyilván vannak az állatoknak is alapveto szuksegleteik, simin kivul... nehez dolguk lenne viz kaja normál korulmenyek nelkul, nemde

De szerintem ezzel minden 10+ éves tisztában van, foleg aki kicsit is erdeklodik az allatok irant, az pedig azokra egeszen jellemzo akik veluk akarnak foglalkozni. És azok ezt mind szivesen vegzik, mert része.

2022. dec. 22. 22:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!