Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A noé állatotthon be lehet...

A noé állatotthon be lehet foadni vadállatot is vagy csak virtuálisan támogatni?

Figyelt kérdés
Minden álmom egy ló vagy őz vagy bárány vagy ilyen állat de nem tudom h be lehet-e fogadni. Ha igen hogyan ha nem akkor meg miért nem?
2010. okt. 7. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet vadállatot örökbe fogadni, mert a vadállat tartásához megfelelő engedély kell. Illetve, vásárolhatsz őzet vagy szarvast (természetesen nem az állatotthonban), de csak olyat tarthatsz, aminek vannak papírjai, azaz nem vadonból befogott állat. (Ezen kívül megfelelő életteret kell biztosítani számára.) A ló meg nem vadállat, ahogyan a bárány sem. =) De egyébként a bárány annyira nem is drága, illetve, lovat is találsz már olyan árban, mint egy különlegesebb fajtájú kiskutyát. Főleg, ha pónit keresel.
2010. okt. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
DE nem venni akartam hanem örökbe fogadni. Úgy értem ott vannak h őzek meg minden s ezek szerint se lovat őzet, rókát semmit nem lehet örökbe fogadni csak kutyát meg macskát? És mi van azokkal amelyeket most mentik az iszapből? Azokat sem lehet rehabra ideiglenesre?
2010. okt. 7. 20:33
 3/5 anonim ***** válasza:
a ló, birka nem vadállat.
2010. okt. 8. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát, esetleg lovat örökbe fogadhatsz, (nem a Noéból). Persze, általában csak öreg/beteg/sérült lovakat. Például itt is van néhány örökbefogadható lóról hirdetés: www.zakuszkatanya.hu

De különben nem igazán értem, miért örökbe fogadni szeretnél? (Például azzal is segítesz, ha vágó elől vásárolsz lovat //volt galopplovakat ált. vágóáron meg lehet venni, van köztük, ami még lovagolható is//, vagy bárányt. Ha meg nincs pénzed megvenni, eltartani sem lesz pénzed, főleg egy ló esetében.)

2010. okt. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem a pénz miatt de nem venni szeretnék hanem megmenteni. Ezért kérdeztem az örökbefogadást. Köszi megnézem a honlapot.
2010. okt. 8. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!