Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Igaz, hogy autistát nem...

Igaz, hogy autistát nem támadnak meg a vadonban ragadozók?

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 22:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
mért ne támadhatnák meg?
2010. okt. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
Nem igaz
2010. okt. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
ezt hol hallottad?
2010. okt. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Úgy hallottam (mindegy hogy hol) hogy az autistát a ragadozók nem tartják potenciális veszélyforrásnak sem tápláléknak a viselkedése miatt. Ez így igaz? Vagy van valamilyen valóságalapja?
2010. okt. 10. 17:06
 5/22 Neonhal válasza:
100%
Talán, mivel az autista nem a helyzetnek megfelelően viselkedik, azaz nem próbál menekülni, mint egy zsákmány, hanem közömbösen reagál, ezért nem is kezelik zsákmányként vagy veszélyforrásként. Nekem ez az egy tippem van.
2010. okt. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
szerintem igaz lehet
2010. okt. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 vezerdinka ***** válasza:
33%
ezt anyukád mondta neked, mikor megkérdezted, hogy kimehetsz-e egyedül sétálni? egyébként te, drága polgártásam olyan hülye vagy, amilyet már rég nem láttam:) etikából érettségiztem anno fogyatékkal élőkkel kapcsolatban és elmondhatom, hogy semmi előnyük nem származik abból, ha pl. autista az illető. ha ezzel gyarapítottam a "tudásod", akkor szívesen tettem.
2010. okt. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:

utolsó: akkor azt magyarázd meg, hogyha egy kutyával abnormálisan viselkedsz(pl. pofákat vágsz, gondolom ezt minden gyerek tesztelte már egyszer) akkor miért hagyja el a helyszínt?


Ha nem érzékelnék az agyhullámaik, akkor szerintem az állatok figyelmen kívül hagynák az abnormális viselkedést. de ha ezt logikusan meg tudod magyarázni, akkor ok.

2010. okt. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 vezerdinka ***** válasza:
89%
nyilván való, hogy vadállatokról volt szó és minden kutya a vadállat kategóriába sorolható. így tehát ez elég logikus magyarázat. amúgy pl. nem hiszem, hogy egy medve vagy egy farkar megnézi, hogy nézel rá és csak aztán dönti el, hogy enni akar-e vagy sem. ha ez sem elég magyarázat, akkor nincs miről beszélni.
2010. okt. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 vezerdinka ***** válasza:
81%
utolsó vagyok: *farkas
2010. okt. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!