Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Melyik Budapesthez viszonylag...

Melyik Budapesthez viszonylag közel lévő állatkertben lehet látni igazi hópárducot?

Figyelt kérdés

Lehetőleg olyan állatkert vagy vadaspark legyen, amelyet néhány órás autóúttal el lehessen érni.

Köszönöm.



2023. jún. 28. 20:05
 1/4 anonim ***** válasza:
10%
Ha a fővárosi állatkertben nincs akkor sehol az országban.
2023. jún. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Google? Hópárduc magyar állatkert.. Enter (Én így jutottam hozzá 10 másodperc alatt)

És íme az eredmény:

A hópárduc Magyarországon három állatkertben, a Nyíregyházi Állatparkban, a Szegedi Vadasparkban és a veszprémi Kittenberger Kálmán Növény- és Vadasparkban tekinthető meg. A Szegedi Vadasparkban először 2005-ben született két kölyök. 2008-ban szintén a Szegedi Vadasparkban újabb kölyök látott napvilágot.

2023. jún. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
De aranyos vagy. 😀 Az én olvasatomban 4 óra is még 'néhány' órának számít, így gyakorlatilag lefedted vele az egész országot.
2023. jún. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Itt Szegeden, a vadasparkban van hópárduc.
2023. jún. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!