Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Vajon veszett volt a kis róka?

Vajon veszett volt a kis róka?

Figyelt kérdés

Balatonon voltunk ,szallasunkon említette a tulaj hogy össze futhatunk rokakkal mert bejarnak,

Hajnali 2 fel3 lehetett kimentunk ragyujtani , mikor borogatás lettünk figyelmesek a süthető sarkunknál egy ideig ott volt majd gondolt egyet és felénk jött tartotta először a legalabb 3m távolságot, én leultem a betonos-térköves bejárathoz és neki álltam a körömmel kocogtatni a betont és érdeklődve jött oda de a 25cm távolságot tartotta körbe járt majd elment , 3an voltunk kint mind mozdulatlanul egyedül én adtam ki hangot kezemmel , mihelyst megmozdultunk/hirtelen emeltük fel kezünket arrébb futott... vajon szerintetek veszett volt?



2023. jún. 30. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Csak kíváncsi.
2023. jún. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kólauborkával ***** válasza:
100%
Lehet csak a környékbeliek etetik és megszokta az embert. Bár jobb mindig óvatosnak lenni, ha egyéb nyoma nem volt (habzó száj pl.) akkor nem hiszem, hogy veszett lett volna.
2023. jún. 30. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hogy ebből te hogy a francba következtettél veszettségre, azt nem értem.
2023. júl. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mendy98 ***** válasza:

3. Onnan, h a veszettek hamarabb oda mennék az emberhez, mert kevésbé van félelem érzetük.


Viszont ennyiből nem hinném, hogy veszett lenne, főleg mivel hirtelen mozdulatokra elfutott és amúgy is magától elment a végére.

2023. júl. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!