Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Rókamentés érdekében kihez...

Rókamentés érdekében kihez forduljak?

Figyelt kérdés
Nézegettem oldalakat, de nem találtam elérhetőséget.

dec. 1. 14:57
 1/8 anonim ***** válasza:
15%
Mindegy, csak a simabőrűhöz ne!
dec. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
9%
Mindegy, kártevő, kilövik.
dec. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Hol és miért kell menteni?
dec. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#2 az ilyen jellegű hozzászólásokat hanyagoljuk már, annyi kérdés van itt a gyakorin, amit meglehet válaszolni, nem kell ide hülyeségeket írkálni. #3 a főút mellett láttam egy rókát kétszer is a mai nap, ott ült szegény, csontsovány, és látszik hogy le van gyengülve. Apám most vitt neki kaját(az állatmentő javasolta, hogy vigyen, és azt is mondta ha kiszáll a kocsiból és nem mozdul meg akkor valószínűleg veszett).
dec. 1. 16:05
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Facebookon keresd meg a Rókales nevű oldalt. Ő segíteni fog
dec. 1. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%
Állatmentő Szolgálat, nekik szívügyük a rókamentés, és vadállatként kezelik őket, nem akarják ölebesíteni, csak mert cuki.
dec. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Hát felhívtunk egy állatmentőt, és azt mondták, hogy először nézzük meg nem e veszett. Apám elment adott neki kaját, de nem tudok apámmal beszélni, mert ő most szalagavatón van, és nem vitte magával a telefonját, szóval most nem tudom, hogy mi van. A másik probléma, hogy Borsodiak vagyunk, nem tudom, hogy lejönnének e ide érte. Amúgy ha arról lenne szó kifizetném az utazásukat is, de azt mondta az állatmentő, ha esetleg veszett, akkor azon már nem lehet segíteni. Meg még azt mondja, hogy szóljunk egy vadásznak, hogy nézze meg, de mifelénk elég szemtelen vadászok vannak, attól tartok, hogy le is lőnék szerencsétlen kis rókát. A Rókalesnek írtam délután Tik Tokon, de még nem írt vissza, pedig jó lenne, ha valaki segítene szegény párán.
dec. 1. 17:18
 8/8 anonim ***** válasza:
20%

" attól tartok, hogy le is lőnék szerencsétlen kis róká"

Pedig ez lesz a vége, ez csak kidobott pénz és energia.

dec. 1. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!