Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Szerintetek melyik a legnagyob...

Szerintetek melyik a legnagyobb vadállat?

Figyelt kérdés
Az ember vagy a vadon élő állat?

dec. 19. 09:42
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
86%

7# 25 éve középiskolában bolondballagáskor kiírtak egy feladatot, hogy melyik osztály tudja behozni a legnagyobb állatot amit talál. Városban voltunk.

Találtunk a külvárosban egy kocsmában egy bácsit, aki odaadta kölcsön a lovát. Azt hittük nyerünk.

Harmadikak lettünk. A másodikak hoztak egy szebb, kicsit nagyobb lovat.

Az elsők egy "rendőrt".

dec. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
79%

Kea papagáj, a hegyek bohóca :D


Hegyvidéki papagáj, amelyik nagyon intelligens, hogy meg tudjon élni azon a környéken. Játékos, bolondos jószág, és azt a rengeteg eszét előszeretettel használja a turisták szívatására :D


A delfinek sokkal nagyobb állatok, mint azt sokan gondolnák. Például sokszor félbeharapott haltetemekkel mszturbálnak (komolyan), és addig játszadoznak gömbhalakkal, míg az általuk termelt oxigénektől beállnak.


Ha már a beállásról van szó: Oroszországban komoly gondokat okoz, hogy a medvék felfedezték a helikopterek számára kihelyezett üzemanyag-tartályokat. Addig szívják a gőzét, míg beállnak tőle, az embereket meg nem engedik a közelébe a kincsüknek.

dec. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
0%
taxishiéna
dec. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
53%
Kérdező tanulj meg egyértelműen fogalmazni akkor.
dec. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Szerintem egyértelműen le lehet következtetni mi a kérdés hülye aki méretre gondol
dec. 19. 11:41
 16/25 anonim ***** válasza:
29%
Az Orbán😀
dec. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
#16 így van orbán egy sertés túl nagy hatalommal xD (véletlen sem írom nagybetűvel a nevét )
dec. 19. 11:46
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

#12 vagyok, oxigénektől b+


toxinoktól!

dec. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
#12 Egyébként kae és Jákó papagáj a kedvencem hihetetlen intelligensek valamint a hollók is nagyon okosak képesek rejtvényeket megfejteni úgy szint beszélni jó a memoriájuk sőt szinten befogható tanítható akkár egy papagaj gazdáját is megvédi ha kell láttam róla videót és arról is hallotam hogy egy delfin egy emberhez vonzodott mar nem emlékszem a cikkre xd mindenesetre a delfinek eléggé morbid dolgokra képesek a hal masztin kívül is
dec. 19. 12:40
 20/25 A kérdező kommentje:
Kea* gyorsan írtam bocs a hibákért
dec. 19. 12:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!