Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Magyarországon lehet adoptálni...

Magyarországon lehet adoptálni jegesmedvét?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 17:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Fővárosi Állatkertben lehet
2010. dec. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyíregyházán is lehet, mindenféle állatot. A honlapon meg is találod az árakat! www.sostozoo.hu
2010. dec. 5. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
38%
Van egy olyan érzésem, az első kommentelő nem igazán van tisztában azzal, mit is jelent az adoptálás XD
2010. dec. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
45%
Nem, nem lehet, mivel védett, és kihaló félben van + ragadozó. Mi több: csúcsragadozó. Te szerintem az "örökbefogadás" ra gondolsz. Annak a lényege, hogy kifizetsz x ezer forintot egy évre(tegyük hozzá: nem kevés!) és abból a pénzből etetik elvileg, hozzájárulsz ahhoz, hogy "jóléte legyen" nem tudok rá jobb szót. Tehát max. kiírják, hogy "örökbefogadta xyz" de nem viheted haza. Viszont azt hiszem, ingyenes akkor a belépés, és mindig látogathatod! ;)
2010. dec. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
sajtee: adoptálás = örökbefogadás ;)
2010. dec. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
60%
egyszer volt egy nő aki aztvett kutya helyett valamelyik határunkon...
2010. dec. 10. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
45%
én is gondoltam már rá, de itt a panelházaknál nem tudom, mit szólnának, ha sétáltatnám :)) bár egy-két kutyát jó lenne, ha felfalna, az olyna vérebekre gondolok, amiket szájkosár nélkül sétáltatnak. de biztos az etetés támogatására gondoltál, szép dolog.
2010. dec. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
2010. dec. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Wolves válasza:
lehet! asszem...
2010. dec. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. A kérdező biztos nem úgy gondolta, hogy hazaviszi és a kertben tartja kutyaólban. Egyik volt oszt.társamék az egyik vizilót fogadták örökbe a Fővárosi Állatkertben. De megkell mondanom, nem kevés pénz. És azért mert örökbefogadod nem mehetsz és simizheted meg meg ilyenek. :) Annyiból áll, h te fizeted a kajáját, meg az orvosi ellátásokat. Vmint kapsz egy papírt amin az áll, h a tiéd a medve. Az adoptálás meg az örökbefogadás ugyanaz... A 3. válaszlót nem értem.
2010. dec. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!