Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Miért intelligensebb állat a...

Miért intelligensebb állat a delfin, mint a csimpánz?

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 18:21
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
30%
Mert az evolució során ilyenné alakult...
2009. jan. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

Okosabb lettem, köff (:

Értelmes válaszok valakitől?

2009. jan. 21. 19:04
 3/20 anonim ***** válasza:
58%
ezt meg honnan vetted...? mert egy hülyeség. a delfin és a csimpánz kb. ugyanolyan intelligenciával bír. Csányi vilmos: etológia. ő írja, ő pedig valszeg képben van....:)
2009. jan. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
13%

Amiért a papagáj okosabb, mint egy kacsa..:S Milyen értelmesebb választ vársz az evolúciótól? Ilyenné tették a körülményei. Ennyi erővel azt is kérdezhetnéd, miért épp a delfin tud úszni és miért nem lett delfin mondjuk a macska..


Értelmesebben tedd fel a kérdést, hogy kiderüljön, mire vársz választ pontosan. Addig 1:0 az első válaszolónak.:)

2009. jan. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Én okokra gondoltam.. Pl, hogy azért okosabb, mert tud embereket menteni vagy ilyesmik.

Ha te ezt nem érted, akkor nagyon nagyon sajnállak (:

2. válaszolónak köszönöm ^^

2009. jan. 21. 20:31
 6/20 anonim ***** válasza:
17%
atyaég... a delfin nem értelmesebb, hanem kb ugyanolyan értelmes!
2009. jan. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm kedves igenértelmes utolsó válaszoló. A bunkóságát legyenszives, és húzza le a klotyón! Köszönöm..

Amúgy Oxfordos angol nyelvi könyvben volt, és ezen ment a vita az órán.. Reméltem, hogy értelmesebb és okosabb emberekbe botlok, mint itt, de úgy tűnik nagyon nagyot csalódtam (: Hát ez van, ennek ellenére köszönök minden segítő szándékot.

2009. jan. 22. 21:22
 8/20 anonim ***** válasza:
74%

OFF: A kérdésfeltevésre pontos válaszok érkeztek, magyarul kellene megtanulni.

A helyes kérdésfeltevés: MELYEK a jelei, HA egy delfin intelligensebb, mint egy csimpánz?


Kérdésfeltevő intelligenciájára pl a kérdéséből lehet következtetni. ON

2009. jan. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%
én sem értem a kérdezőt. ez a kérdés kb annyira értelmes, mint hogy "miért megy gyorsabban egy alfa romeo, mint egy volvo, ha mindketten 80-nal mennek?"
2009. jan. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
És mégis most ebben milyen új információ volt számomra? Először olvass és aztán pofázzál.. addig meg broáf. Köszi.
2009. jan. 23. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!