Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Vélemények erről a videóról?

Vélemények erről a videóról?

Figyelt kérdés

Bármilyen véleményt szívesen várok, a farkasra és a viselkedésére egyaránt. Íme a videó:

[link]


2011. febr. 10. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
A ti farkasotok? Itt még nagyon jó idő volt, mi van vele azóta? A helyzetet elemezni nem tudom, mert nem értek hozzá, de ismerek olyanokat, akik igen, ha esetleg érdekel...
2011. febr. 10. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez egy farkas. Nem háziállat, nem öleb. Vadnak született, ezt tiszteletben kell tartani.

Egyébként nem tudom, milyen véleményeket vársz.

Valamilyen szintem nevelhető, de soha nem lesz belőle kutya.

2011. febr. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne? Legtöbben ismerik ezt a lányt, akik kutyáznak. Ők neveltek fel farkasokat hogy tanulmányozzák őket. Film is van belőle ahol ezt a farkast is hosszasan mutatják. A kisfarkas viselkedése meg teljesen normális. Ő nem kutya, sosem lesz olyan szófogadó vagy behódoló.
2011. febr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Jaj, félreértés ne essék, nem a mienk, de én is az ELTE-re fogok járni. Csak véleményeket kértem erről a viselkedésformáról. Én csak azt furcsállom, hogy már ilyen hamar megmutatkoznak a dominancia jelei.

Köszönöm a válaszokat.

2011. febr. 10. 19:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért furcsállod? Mindenki kicsi korától úgy viselkedik ahogy az a fajához illik. Kicsi korban talán úgy kéne viselkednie mint egy strucc aztán majd csak 6 hónapos és 9 napos korában szabad elkezdenie farkasként viselkedni, vagy mi?
2011. febr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Ez bezony egy farkas kölyök, én sem vagyok szakértő.

De szerintem "cipész maradj a kaptafánál".!.!.! Ő bizony egy vadállat, az a dolga, hogy kemény, erős, vad legyen másképp éhen halna, ösztön lény, jó pár száz(vagy 1 ezer is?) év volt amíg a farkasból a ma ismert kutyát háziasítottuk, nem érdemes háznál tartani a vad kölyköt (akármennyire "ari" is). Neki az a természetes, ha legyőzi a gyengét, ha ő a király(falkavezér) akkor övé a legtöbb kaja, az ember egy satnya, gyenge lény ami, se nem gyors, se nem erős (pláne nem a mai panelpatkány), szinte minden vad, úgyérzi, hogy ha győz övé lessz a kaja joga amit az ember ad neki. Hogy milyen a kis farkaskölyök viselkedése? Szvsz nem ez volna neki a frankó, de majd belejön. Gyakorló. A körülötte lévőket kellet volna elűznie, hogy nehogy valaki elvegye a kajáját...

2011. febr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Azt tudom, hogy már csak az lehet az övé biztosan, amit már megevett. Minden erejével azon van, hogy túléljen, ehhez ösztönösen kell, hogy cselekedjen. Egyetlen dolgot nagyon sajnálok, azt, hogy nagyon kevés szürke farkas van hazánkban.

Köszönöm a válaszokat.

2011. febr. 10. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!