Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Van az Animal Planet csatornán...

Van az Animal Planet csatornán egy Gepárdkirályság c. műsor. Hogyan lehetnék én is egy az ottani állatmentők közül?

Figyelt kérdés
(Más vadállatokat is szeretek, ez csak 1 példa volt.)
2011. jún. 11. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Oda nagyon nehéz bejutni szerintem, nem akárkit vesznek fel.nagyon nemes gondolat, hogy segiteni szeretnél állatokon, de egyben veszélyes is. ismerem a műsort, jo emberek vannak ott.. nézegesd és hátha szóesik arrol is.
2011. jún. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát,jó nehezen. Nagggyon,naggyon,nagyonn nehezen,haver. Nemes gondolat,ahhoz felsőfokú nyelvvizsga kéne(minimum kettő), tuti képzetség,valamilyen gyakorlat,meg tökömtudja mi.
2011. jún. 12. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sok máni,pénz,zsozsó,suska,lovetta,lóvé,zseton :D
2011. jún. 21. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Valóban nemes gondolat.Én is szeretnék állatvédő lenni,csak még fiatal vagyok.Min. kell eyg angol falső fokú,vmilyen kapcsolat.Talán felhívhatnál egy magyar peac csapatot.Sajna nagyon nehéz,de hajrá!!És szólj ha van vmi!
2011. jún. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem kezd valamelyik itthoni állatmenhelyen... majd meglátod, nagyon nehéz én csak egy napot voltam de sírva menekültem haza... nem szép látni ahogy elaltatják az otthonuktól megfosztott öreg kutyákat és ápolják a sz@arrá vert szerencsétlen kölyökkutyákat macskákat! ha azt kibírod csak akkor érdemes befeccölni ilyesmibe!
2011. júl. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!