Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Honnét jön ez a k. rva sok...

Honnét jön ez a k. rva sok szárnyashangya?

Figyelt kérdés
Már vagy 100-at elnyomtam ma.
2011. jún. 13. 01:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
örülj neki, hogy csak szárnyas hangya..:D nekem minden este ilyen cserebogárféleségeket kell kiüldöznöm :D.. a nyár ezzel jár..:/ nem tudom a hangya szereti e a fényt..de hozzám a villany miatt jönnek.. fújd be valamivel a szobát..
2011. jún. 13. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Detto ugyanez...Minden este az ágyon landol egyszerre kb három,de mire kiviszem őket,már megint ott az újabb adag.Tegnap volt a napja,hogy lassacskán feltűnt,a tévé mögötti sarokból másznak elő,hogy a villanyhoz repüljenek...A szőnyeget felhajtva pedig hemzsegtek!!!Így még idejében megkínáltam őket egy kis ipari hypóval,nem lévén itthon semmilyen hangyairtó...És láss csodát,ma már egy sem volt,teljesen megállt az élet a szőnyeg alatt...Javaslom,nézz te is körül,csak a fészküket kell megtalálni!
2011. jún. 13. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%

Érdekes, én a cigarettával tettem ugyanezt. De inkább nézd a pozitívabb oldalát: legalább te egészségesebb vagy, mint én, még akkor is, ha a szárnyashangyák egyszersmind emberi alakot öltenek, majd megtermékenyítenek, és te leszel a Szárnyashangya-Ember. Te még mindig a cukrozott vizet fogod kívánni, amikor engem már csak kívánni lehet! Fel a potrohhal és nagykalappal henteld a villangókat!

Sok sikert a medvehangyákhoz, peace!

2011. jún. 13. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
40%

sztem is vhol a szőnyeg alatt lesznek


3.hozzászolónak meg annyi hogy marha nagy fogyatékos vagy-.-"

2011. jún. 13. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%

Örülj neki, hogy csak hangyák másznak az ágyadba.

Az én ágyamba egy padofil mászott be. :)

2011. jún. 13. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
53%

szia!


A résnyire nyitva hagyott ablak az ellenszer! éjjel elvonulnak mind egy szálig!

2011. jún. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Én Biotollal fújtam le tegnap őket. Egyébként a sima hangyának még jobban örülnék, mert ezek repülnek és nem kellemes alvásból arra kelni, hogy rád repült egy szerencsétlen..
2011. jún. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nincs szőnyegünk, viszont k.rva nagy rések vannak a parkettán. Mondjuk nem is csodálom, 1970-s években lett felújítva, azóta még lakkozva sem volt.
2011. jún. 13. 13:35
 9/11 anonim ***** válasza:

Vadállatok kategória ×DD

Nálunk tavasszal meg ősszel jönnek elő a lefolyóból. Mindig van egy csomó és nem tudjuk őket kiirtani. Egyszerűen nem döglenek meg. Utána eltűnnek.

2011. jún. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Nekem vagy napi 300 volt 4-5 napon keresztül.Kerestem lyukakat a padlón (6-ot találtam) és mindbe beleöntöttem egy csomag sütőport :) Azóta 1 sincs :)


Ja és az ablakot is hagyd nyitva akik túlélik had vonuljanak:D

2011. jún. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!