Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Vadászgörény ehet szürke egeret?

Vadászgörény ehet szürke egeret?

Figyelt kérdés
Van egy kicsivel több,mint 2 hónapos vadászgörényem, és kint a kukoricáshordóba van egy kicsi szürke egér. Szerintetek kivihetem,hogy megfogja? Még csak egyszer volt leoltva :S
2011. júl. 31. 10:23
 1/9 anonim ***** válasza:

Ne! Lehet az az egér mérgezve van, és akkor annyi neki...

Amúgy is, ha hám nélkül vinnéd akkor 99% hogy elszökne. Vegyél inkább egy állatkereskedésben, de szerintem még várj vele, nagyon fiatal!

2011. júl. 31. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én semmilyen vadon fogott állattal nem etetném, mert fertőzöttek lehetnek, és megfertőzheti a görényt is.
2011. júl. 31. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát elszökni szerintem nem szökne el, de én is gondoltam rá,hogy az az egér biztos jó baktériumos is. Keresek egy macskát annak az egérnek :) Köszi
2011. júl. 31. 10:37
 4/9 Falun ***** válasza:

Ezt a talált egeret ne add neki, mert lehet hogy tényleg mérgezett.


Ha akarsz neki egeret akkor vegyél egy állatkereskedésben takarmány egeret.

2011. júl. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Platypus ***** válasza:
Az az egér nemcsak mérgezett lehet, hanem férges is. A baktériumos fertőzésekről nem is beszélve.
2011. júl. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Timberwolf ***** válasza:
Így van. A szabadban élő szürke egerek betegséget, parazitákat (féreg) terjeszthetnek vagy mérgezettek lehetnek. Ha nagyon akarsz neki egeret adni vegyél az állatkereskedésből az is ugyan olyan szürke egér és csak 300 forint kb.
2011. aug. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne add oda neki ha nem vagy benne biztos hogy nem mérgezett. mondjuk az egyik ismerősöméknem is van de az csak megfojtja az egeret de nem eszi meg.
2011. aug. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen mérgezett fertőzött baktériumos!Meg tuti pestises bolhák vannak benne!

Miért mindig a legrosszabbra gondoltok?

A VADászgörény is egy vadállat csak megvan szelídítve!

Én rendszeresen vadászok az nyémekkel nem csak egérre patkányra is,és általában megis eszi amit fog!

2011. aug. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én még tavaly vettem egy egeret 100Ft-ért,akkor még 1 éves volt a görim,meg is ette:)Am. nem biztos hogy vmi baja van,de mivel olyan helyen van ahol elég sok az ember akik kiraknak irtókat,lehet hogy benyalt valami mérget ezért inkább ne adj neki.De ha erdőben mezőben vagy valami más helyen lenne akkor simán meg lehetne etetni vele:))
2011. aug. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!