Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Van egy gondom. Kiszökött a...

Egeto Valentin kérdése:

Van egy gondom. Kiszökött a pókom-albopilosum a teráriombol. S sehol sem találom. Már mindent átneztem. Valaki tudná h hogyan lehetne elöcsalogatni? .

Figyelt kérdés
2011. okt. 21. 18:38
1 2
 1/14 anonim válasza:
Próbálkozz kajával.
2011. okt. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
55%
atyaúristen :SS szólj mindenkinek,hogy kiszökött,ezen kívül valamit amit szokott enni rakj ki valami jól látható helyre.
2011. okt. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Én már rég infarktust kaptam volna..:D

Nézted szekrény mögött stb? a szoba ajtaja be volt csukva?

Mikor szökött ki?

2011. okt. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Bár nem értek a pókokhoz, de én azzal próbálkoznék h valami meleg lápát rakok a padlóra.
2011. okt. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
100%

Szia.

Nekem is van egy ilyen 11 éves nőstényem.

Az, hogy rakj ki kaját, az hülyeség, mivel a mozgó kaját veszi célba - tücsök, szöcske, sáska, naposegér stb. És azt is csak közelről, leginkább a saját territóriumán belül érzékeli, mivel selyemhálóját érzékelésre és térképként használja.

Fontos lenne tudni, hogy mekkora? Hány vedléses, mennyi idős? Mert ha nagyon pici akkor nehéz dolgod lesz.

1. Csukd be a szobát, hogy máshová ne mehessen.

2. Addíg keresd amíg meg nem találod.

3. A falon plafon sarkában, üvegen is nézd át mert oda is felmásznak. ( Bár ez inkább a fánlakókra igaz ).

4. Ha megtaláltad, boríts rá egy edényt, szépen lassan, és csúsztass alá egy kartonlapot, ezzel el is fogtad.

5. Ha meg tudod fogni kézzel az más, de ha még nem fogtad meg sosem, akkor a 4-es pontot alkalmazd.

( Egyébként, ecsettel is könnyen terelhető. )

6. Arra vigyázz, hogy ne fújj rá levegőt mert megijed és elszalad.


A mérgétől nem igazán kell tartani, mex ha alergiás vagy rá, de egyébként ez egy nyugodt faj.


És a csalánkiütést okozó szőrökkel vigyázz, hogy szembe semmiképp se kerülhessen.


Ja és legközelebb jobban zárd el, valószínűleg csak úgy véletlen kalandozott ki, és nem szándékosan rontott ki mint a poecilotheria fajok, vagy a pterinochilus murinus.


Remélem tudtam segaíteni. Majd írd meg mi lett.....

2011. okt. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
úr isten hívd a szellem írtókat
2011. okt. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Már elég nagy..5éves nöstény...még sohasem szökött ki..:(..remélem h megtalálom..csak lehet h már máshol van a házban mert nyitva volt a szobám ajtaja...
2011. okt. 21. 19:38
 8/14 A kérdező kommentje:
Hát nem sikerült megtalálnom,lasan fekszem le,remélem h az éjszaka folyamán nem fog rám mászni..:S...
2011. okt. 21. 22:04
 9/14 Platypus ***** válasza:
Nekem van egy módszerem, ami talán ér valamit póknál is. Vegyél egy kupac nejlonzacskót, és rakd tele vele a szobát, különösen a sarkokat, réseket. Aztán fogj egy könyvet és ülj le olvasni, és reménykedj, hogy közben a jószág vándorútra indul és találkozik egy zacskóval. Ha egyszer meghallod a zörgést, onnantól már könnyű belőni, merre is bújkál.
2011. okt. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
meglett??
2011. okt. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!