Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Ez hogy lehetséges? Én is...

Ez hogy lehetséges? Én is szeretnék ilyet.

Figyelt kérdés

Imádom az állatokat. főleg nagyon vonzzanak a nagymacskák. Sokszor látom hogy kis kölyköket fognak, illetve nagyokat ölelgetnek (gondolom afrikában) Én ha kimennék afrikába,lehetséges e lenne pl állatkertben,vagy valahol hogy énis fogjak a kezembe akár kölyök tigriseket,oroszlánokat ? [link] [link]

Komolyan kérdezem.

Köszönöm.

16L



2012. febr. 1. 16:41
 1/7 anonim ***** válasza:
ezek az emberek általában kicsi koroktól nevelik ezeket az állatokat, cumisüvegből etetik stb, azért ilyen szelídek
2012. febr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
alig hiszem, hogy az az ember még állni tud a több, mint 200 kiló alatt :O
2012. febr. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha van elég pénzed, akkor igen, vannak olyan helyek, ahol lehetőséget adnak ilyesmire. Hogy pontosan hol, azt nem tudom, mert nekem nincs :)
2012. febr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én már simogattam,amikor a nagynénémmel elmentünk Amerikába nyralni.Az állatkertben lehetett,de a kisoroszlánok elég vadak voltak,de nagyon puhák és nagyon édik.
2012. febr. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is kis oroszlánt simogattam, még régen talán Kecskeméten.
2012. febr. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A legközelebbi ilyen macskapark Franciaországban van : )


[link]


Amerikában pedig van egy rakás, a leghíresebb talán a Big Cat Rescue és a Panther Ridge.

Nézz utánuk, sok érdekességet fogsz találni, garantálom : )

2012. febr. 10. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez keleten a legnagyobb divat amúgy, jó ostoba amerikaifogó, hogy kiraknak ketreceket negyed óráért fizetsz v 30 dollárt, és simogathatod a kistigrist. Aztán ha ezek felnőnek, és már nem éppen simogathatóak, mert gyanús, hogy leharapják a kezed, eladják őket/megeszik/feldarabolják stb. Szal ha véletlen ilyet látsz, a világért se támogasd őket, bármennyire is csábító ajánlat.
2012. febr. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!