Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Madárpókok milyen időközönként...

Madárpókok milyen időközönként esznek? Neked milyen pókod van?

Figyelt kérdés

Geniculatank 3 éves. Karácsonykor kapott enni utoljára most adtunk neki megint (halat, azt szereti) de nem eszi. Adjunk neki egy hónappal később?


Ui.: Tudom, hogy a google jó barát, de én a tapasztalatokra vagyok kíváncsi, azoknak jobban hiszek.

23/N



2012. márc. 6. 10:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is geniculatam volt. A geni nagyon falánk jószág, nekem szinte minden nap elfogadta az eleséget. Próbáld más eleséggel, tücsök, sáska, lisztkukac, gyászbogárlárva, egér, csótány.Szerintem próbáld megkínálni egy héten 2-szer hogy szép nagyra nőjjön a potroha. Ha mást se fogad el akkor lehet vedleni fog és akkor ki kell venni tőle minden élő eleséget ,nehogy megsértse, vagy megzavarja. Bár a pókok sokáig bírják kaja nélkül, de azért a heti 2X etetés kell neki. Jahh és inkább rovart, jó a hal is ha megeszi de természetesebb neki mondjuk a csótány, és laktató is:) Am volt avicularia versicolorom is de az ritkábban evett, heti egyszer. Szval pókfüggö az étvágy.
2012. márc. 6. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

nem vagyok szakértö,nekem exemnek voltak madárpokjai de azért karácsony ota?..az már 3 honap... az rengetegnek tünik nekem is..ex is mindig kinálgatta, heti egyszer átlagosan,ha nem volt éhes kivette.de ö is csotányt meg sáskát adott nekik mert abban van sok tápanyag nekik.

ez a fajta pokja pl imádta a szopós egeret. ugy is hivták hogy Egértemető:)

2012. márc. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kaszás pók a szobámba, nem tom milyen időközönkénmz..
2012. márc. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
hát álltalában a lányok lábaközött is van egy hatalmas tarantulla
2012. márc. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Anna9 ***** válasza:
Én csak azt tudom ,hogy a tarantullát havonta kell egy tücsökkel.
2012. márc. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
amikor éhesek akkor esznek, mondjuk szerintem ezzel mindenki így van
2012. márc. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ez a pók 3 hónapig elvan ha egér méretű eledelt kap.
2012. márc. 14. 21:49
 8/9 truthboy ***** válasza:
Nekem 2 b.vagansom van a 7 centis 1 nap megeszik 1 tücsköt+2 csontit. a 1,5 centis 2 hete nemevett. vedleni fog.
2012. máj. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hetente, de én naponta etetem őket, még sincs bajuk, nem betegek!

És van nálam egy Acanthoscurria geniculata, egy Avicularia minatrix és egy Brachypelma smithi. Nőstények.

2017. dec. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!