Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mit csináljak a katicabogárral?

Mit csináljak a katicabogárral?

Figyelt kérdés
A szobámba került egy kis katicabogár, de szegény alig tud menni... Mit adhatnák neki enni? (Azt tudom, hogy levéltetveket eszik, de mégis milyen olyan növényen van amit be is tudok szerezni..)
2012. jún. 27. 14:28
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Katica, katica, matrica, matrica...
2012. jún. 27. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
85%
Engedd el, ha nem tud menni, akkor táplálkozni se fog. Tedd ki az ablakba, valószínűleg el fog repülni.
2012. jún. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi.
2012. jún. 28. 01:03
 4/6 anonim válasza:
26%
Gäzoljaba märtogasd ugy kb 2 napig
2012. jún. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem engedd el. Különben felesleges minden állatot megmenteni, az élet körforgásába ugyanis beletartozik az, hogy a gyenge egyedek elpusztulnak. Így marad normális a populáció. Így csak a legéleterősebb állatok szaporodnak és viszik át a génjeiket a következő nemzedékbe. Ezért nem szabadna gonosznak tartani a ragadozókat. Az ő szerepük is nagyon fontos, segítenek féken tartani a zsákmányok egyedszámát. Ha sok zsákmány van, akkor sok ragadozó lesz, és így egy idő után mérséklődik a zsákmányállatok száma, ami magával vonja a ragadozók számának apadását. Úgyhogy engedd csak ki nyugodtan a katicát, ha életrevaló, akkor megmarad, ha nem, akkor meg a szobádban is meghalna.
2012. júl. 4. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kiengedtem, köszönöm az ÉRTELMES választ:)
2012. júl. 10. 22:29

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!