Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » A vaddisznó tényleg képes...

A vaddisznó tényleg képes széttépni egy embert?

Figyelt kérdés

2012. júl. 25. 12:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Több mázsás vadkannak jó nagy agyarai is vannak, ha megsebesítették, mit gondolsz, mit tesz? Védekezik, a vadászkutyák, de még az ember hasát is fel tudja szaggatni! Életveszélyes állat. Gondolj a költő Zrinyi Miklós halálára.
2012. júl. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
2012. júl. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, a sima disznó is megtenné örömmel! Azokkal is nagyon vigyázni kell, és nagyon ritkán mégis előfordul, hogy disznó öl embert.
2012. júl. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Simán! ha bemész vérző lábbal tíz mangalica közé azok meg is esznek
2012. júl. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Csak azért kérdezem mert szoktunk sétálni kifele!

Aztán nagyon sok erre a vaddisznó!:S

2012. júl. 25. 16:05
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha a kicsinyeivel van es megzavarod akkor lehet veszejes szamodra..ha mar eszrevett maradj mozdulatlan es szepen oldalazz el minel elöbb.semmi hirtelen mozdulat.
2012. júl. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Régebben egyszer gombáztam, amikor felbukkant a malacos vaddisznó koca. Nem vagyok jó tornász, de akkor felmásztam az első fára. A kosarat kiborították, de a gomba nem kellett nekik, elvonultak. De nagyon agresszívek, ha malacaik vannak.
2012. júl. 25. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Végülis a vaddisznó, ha egyedül van, széttépni nem tud,:-) de az agyarával tépett, zúzott, szakított, harapott sebet okozni igen! A sérülés anatómiai elhelyezkedése, vérvesztés mennyisége dönti el, hogy a sérülés halálos, vagy túlélhető-e!
2012. júl. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
Nagyon ritka, hogy akármit is csinálna veled. Akkor is ha malacai vannak. Nálunk is sok van, a legtöbb csak beijeszt elindul feléd majd nem sokkal megáll és visszafordul aztán elmenekül még a malacait is otthagyja ha van nekik és kb 20-30 méteres távolságból csak figyel. Egyszer volt olyan hogy mentem az erdőben és egy bokor alól mozgást hallottam, de kicsinek hallatszott, azt gondoltam valami madár és szembeugrott velem egy disznó. hirtelen ő is ugyanúgy megijedt mint én és elfutott. olyan is volt hogy kb 50 darab, köztük malacok is jöttek felém, először nem vettek észre, majd 10-15 méterre tőlem megálltak rámröfögött a koca nézett kicsit és ment tovább. Sebzett viszont törte el nagybátyám lábát. Ő vadász és már döglöttnek látszott a disznó majd közel érve hozzá nekiszaladt és elmenekült. Ha nincs megsebezve egyáltalán nem agresszív állat, vagy fél vagy nem törődik az emberrel. csak tévhit meg rémisztgetés hogy megtámad. persze nem azt mondom hogy nem fordulhat elő, de nem kell félni tőlük.
2012. júl. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Nézd meg a Blöff című filmet! :)

De például még egy motort is kettétörnek "tapasztalat :("!

2012. aug. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!