Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Mi kell ahoz hogy állakertbe...

Mi kell ahoz hogy állakertbe dolgozzak?

Figyelt kérdés

Kell valami vizsga,egyetemi végzetség?Vagy csak szimplán jelentkezni kell az állásra?

Elõre is köszönöm a válaszokat


2012. júl. 31. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Legtöbb esetben nagyon nehéz bejutni és tré munka napi 16 órában ganajolni miközben semmibe vesznek és egy közmunkás többet keres... Mindenesetre szerintem nem kell végzettség (bár egy illetékes diploma biztos előny) Érdeklődj az állatkertben!
2012. júl. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jelentkezz csak nyugodtan. De csak akkor, ha rendes munkaidőben szeretnél ott dolgozni, ha nyári munkát szeretnél az szinte esélytelen, mert annyian vannak önkéntesek. De ha állandóra kell, akkor főleg szeptembertől van esélyed.
2012. júl. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Első: 16 órában???? Dehogy.... Persze közalkalmazotti a fizetés, de azért nem mondanám, hogy agyon vannak terhelve... főleg egy-egy részlegen.
2012. júl. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor változtatok... Nekem nagyon rossz tapasztalataim vannak (fővárosi állatkert). Igen mi 16 órában dolgoztunk és talán ha volt 5 perc pihenőnk...


Első voltam.

2012. júl. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1: nyári munka volt?

Mert akiket meg én ismerek ott, azok normál időbeosztásban vannak, teljesen átlagos munkakörben.

2012. júl. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hát, ha Magyarországon akarsz állatkertben dolgozni, akkor elsősorban jó kapcsolatok kellenek. Tudtommal minden állás be van töltve és többszörös túljelentkezés van mindenhova, így a protekció mellett még jó adag szerencsére is szükséged lesz.

Amúgy állatkertenként változó, hogy kell-e valamilyen végzettséget igazolni

2012. júl. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!