Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Csimpánzokat lehet tartani...

Csimpánzokat lehet tartani állatkertbe?

Figyelt kérdés
Én még nem láttam állatkertben:(((ha nem miért?

2012. aug. 21. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
lehet... sőt... az egyik állatkertben nem rég okoztak riodalmat mert kiszöktek a ketrecükből :D ha jol emlékszem létrát épitettek vagy mit
2012. aug. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Magyarországon hol lehet?
2012. aug. 21. 13:16
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
A közönséges csimpánz (a köztudatban egyszerűen csak csimpánz) a leggyakoribb állatkertben tartott emberszabású majom. Magyarországon jelenleg három állatkertben él közönséges csimpánz: Veszprémben, Győrött és Pécsett.
2012. aug. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért lett kitörölve a válaszom én csak annyit írtam, hogy menj el egy állatkertbe és nézd meg a csimpánzt. Nem olyan nagyon ritka, szerintem is van egy pár állatkertben.
2012. aug. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Régen volt a budapestibe is. Csak aztán átkerült a veszprémibe, mert ideiglenesen volt ott.
2012. aug. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek
2012. aug. 22. 12:14
 7/8 A kérdező kommentje:
Akinek pedig töröltem a kommentjét azt azért mert a nyáron jártam néhány állatkertben és sehol sem láttam (Nyíregyháza, Debrecen, Budapest)
2012. aug. 22. 12:17
 8/8 anonim ***** válasza:
állatkertben
2012. aug. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!