Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Tényleg szoktak pálinkás...

Tényleg szoktak pálinkás kukoricával vadkacsát, fácánt fogni?

Figyelt kérdés
Valaki mondta, de nem hittem el neki.

2012. nov. 14. 20:03
 1/10 anonim ***** válasza:
46%
Véletlenül nem M.V.a monogrammod?
2012. nov. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Vicces, de képzeld, nem!!!!!! Amúgy ha az lenne, akkor nem kérdeznék........ :-D
2012. nov. 14. 20:27
 3/10 anonim ***** válasza:
63%
Amúgy, igen, szoktak, csak azért kérdeztem, mert pont tegnap mondtam ezt egy ismerősömnek, aki szintén nem hitte el, és azt hittem, hogy rajta kaptam:D
2012. nov. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem, én nekem is a melóhelyen mondták, de nem hittem el. Azt hittem, csak legenda.
2012. nov. 15. 14:15
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

azt mondjuk nem tudom amúgy, hogy hivatalosan lehet-e, de én ismerek olyat, aki csinálja(nem vadász az illető) de ő nem kukoricát, hanem búzát áztat pálinkába,és az erdő szélén kiszórja, és kb 100 méternél távolabb megy, és vár, és ha látja, hogy pl egy fácán azt csipegeti, akkor azt mondja, hogy vár egy kb fél órát, és utánna odamegy, és felszedi, mert hát szerencsétlen madár bevan csípve, és konkrétan nem tud elrepülni, csak csapkod.

Szerény véleményem szerint nem egy nemes cselekedet ez, de hát igazából nem tudok mit csinálni.

2012. nov. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Gondolom nem hivatalosan, de akkor tényleg igaz. Én meg konkrétan lehülyéztem az embert, aki mesélte! :D
2012. nov. 16. 11:51
 7/10 anonim ***** válasza:
48%
Nem baj, néha kell az is:P nehogy már elbízza magát:)
2012. nov. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jesszus! Már a kacsák is befognak rúgni?
2014. máj. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Qti Gabi válasza:
Ha láttad a Sivatagi só cimü természet filmet akkor láthattad hogy az állatok a lehullott erjedt gyümülcstöl berugtak tök vicces volt ahogy dülöngéltek.
2016. jún. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Krosszarcu válasza:
Én úgy tudom pálinkás kukoricával halat pontyot szoktak fogni...
2020. okt. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!