Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Melyik a nagyobb és erősebb,...

Melyik a nagyobb és erősebb, a Kodiak medve vagy a jegesmedve?

Figyelt kérdés
2012. nov. 18. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
Kodiak
2012. nov. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

A jegesmedve nagyobb.

"A kodiak-medve (Ursus arctos middendorffi) a barna medve legnagyobb termetű alfaja. A jegesmedve mellett a második legnagyobb testű szárazföldi ragadozó emlős a Földön."

forrás: [link]

2012. nov. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
83%
Ma jelenleg élő legnagyobb medve a jegesmedve.
2012. nov. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Sőt, a legnagyobb szárazföldi ragadozó a jegesmedve!
2012. nov. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
A jegesmedve. Azt,hogy melyik az erősebb úgy tudjuk,hogy a jegesmedve. Viszont van egy természettudós, Casey Anderson aki bebizonyította,hogy hasonlóak,és ha összekerülnek nem tudni melyikük győz. A barnamedve megállja a helyét a jégen.
2012. nov. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem a jegesmedve az erősebb..nat geo wilden azt hjallottam h. az eddigi legnagyobb jegesmedve amit ''találtak'' az felágaskodva 4m és 1tonna volt...bár a körülményektől is függ az egész.
2013. jan. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Körülbelül egyforma nagyok.
2013. aug. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Makoscsiga ***** válasza:
82%

"Viszont van egy természettudós, Casey Anderson aki bebizonyította,hogy hasonlóak,és ha összekerülnek nem tudni melyikük győz."

Bebizonyította, hogy nem tudjuk.... :D Igazi természettudós...

2013. szept. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"szerintem a jegesmedve az erősebb..nat geo wilden azt hjallottam h. az eddigi legnagyobb jegesmedve amit ''találtak'' az felágaskodva 4m és 1tonna volt...bár a körülményektől is függ az egész."


igen, és ahhoz, hogy így eldöntsd a kérdést, elég csak az egyik faj méreteit tudni, ugye? :D


Am a koadiak tömegre nagyobb lehet, ha télire teleeszi magát. Amúgy a jegesmedve nagyobb az esetek döntő többségében.

2015. márc. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én úgy hallottam, hogy a jegesmedve. De szerencsére nem találkozhatnak...


Maradjunk annyiban hogy egyikkel sem futnék össze!

2017. júl. 22. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!