Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Az afrikai szavannákon hogy...

Az afrikai szavannákon hogy van a tápláléklánc?

Figyelt kérdés
Sehol nem találom a gúglén és már idegbajt kapok. Az oroszlán van legfelül, de utána? Volt könyvem, amiben le volt rajzolva, de eltűnt az is.

2013. máj. 3. 21:27
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Szerencsétlen krokodilnak megalázó lehet.
2013. máj. 10. 23:35
 22/24 anonim válasza:

2-es vagyok aki a linket küldte. nem tudom él-e még a kérdés, de látom nagy nehézséget okoz.

adok még egy linket.

[link]

füvet eszi a zebra, gazella. gazella-zebra tetemét eszi a keselyű, illetve a gazella-zebrát vadássza le az oroszlán, valamint az oroszlán tetemét ha kimúlik, eszi szintén a keselyű. keselyűt nem sok minden eszik, max másik keselyű ha elpusztul a delikvense...


[link]

ez is aranyos, és jó, de ennek értelmezése, már nehézséget fog okozni...

2013. máj. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Én a 15-ösben csak a lehetőségeket soroltam le

Az egymás alatti táplálékláncok más és más táplálékláncok a szavannán/nem egyben az egész/

Fű naná,hogy nem eszi meg a krokodilt,ez hülyeség,azt hittem,hogy ez egyértelmű.


Igaz én kérek elnézést sorszámozni kellet volna a lehetőségeket.

2013. máj. 13. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Az afrikai szavannákon a tápláléklánc köszöni szépen, jól van. A melegtől eltekintve, persze.
2013. máj. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!