Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Az állatok nem bántanának az...

Az állatok nem bántanának az embert ok nélkül, ők ennél sokkal értelmesebbek szerintem, és sokan ezt is mondják. Vélemények?

Figyelt kérdés
Én imádom az állatokat és ahogy látom a kutyámat, nem tudom elképzelni egy oroszlánt, ahogy csak ok nélkül megtámad egy embert,szerintem minden állat, vadállat jó az emberekhez, legalábbis azokhoz akik nem bánják az állatokat.
2013. máj. 24. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Próbáld ki :D
2013. máj. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
37%
Te kis, naiv.
2013. máj. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A legtöbb esetben félelem, bizalmatlanságból támadnak, bár egy vadállat esetében mind ezek mellett még kiváltó ok lehet az éhség(és vadászösztön).
2013. máj. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
34%

Nagyon nagy álmodozó lehetsz.:)

Jól hangzik ez leírva, sajnos gyakorlatba nem így van. Gondolj arra, hányszor téptek szét vad kutyák ártatlan gyermekeket, akik pl sosem bántották.Tény, azok a kutyák lehet, hogy rosszul lettek nevelve, mert csak úgy nem fog egy kutya sem bekattanni.

2013. máj. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Nekem ez nem tűnt fel. A macskám simán levadássza a kezem vagy a lábam az összes karmával és fogával egyszerre. Hiába magyarázom neki, hogy nincs bundám, így jóval érzékenyebb a bőröm, mint a macskatársainak. Most is úgy nézek ki, mint egy háborús sebesült, pedig a feneke ki van nyalva, soha nem bántotta senki.
2013. máj. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
36%
Kivancsi lennek miert kell mindenkit lepontozni...
2013. máj. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Ez az én meglátásom szerint egészen másképp van. Egyes vadállatok félnek az embertől, hiába ragadozók, és hiába vannak sokan, egyesek pedig megtámadják. De ha nem értessz az adott állathoz, és úgy akarnád megközelíteni, ahogy te jónak látod, nem úgy ahogy kellene, akkor nem biztos, hogy jól végződik. És a kutya, meg az oroszlán egészen más. Tehát rövidebben ok nélkül talán egyik sem, de ha nem ismered eléggé a fajt, és nem úgy viselkedsz a közelében, ahogy kellene, akkor megtámadhat.
2013. máj. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akkor a pontozásért-ölelgess egy kobrát,vagy téged egy anakonda.
2013. máj. 24. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest most télen a róka beszabadult a tyúkolba és az összeset kinyírta, ami pedig az tisztán vérengzés volt, mégcsak megse ette őket. Na ebben neked mi az ok? Vagy ugyanúgy ismerősom lova hobbiból öli az állatokat, amik betévednek a karámba, a sünökbe rendszeresen bele van taposva a patanyom, de a macskákat is elkapja, de még a madáűrra is rámegy csak ahhoz lassú. Egyszer üldözött egy macskát és végül sikerült rállni a farkára, úgy kellett róla leverni, mert látszott rajta hogy amúgy ő tökéletesen elégedett azzal, hoyg a mcska ott szenved alatta. Egyébként meg megfordítva, az ember se bánt soha ok nélkül állatot, az, hogy te nem érted vagy nem tudod az okoát más kérdés. Ugyanúgy a rossz vagy elfogadhatalan ok is egy ok.
2013. máj. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Platypus ***** válasza:
Természetesen nem támadnak az állatok ok nélkül. Egy oroszlán tökéletesen meg tudná indokolni a dolgot azzal, hogy éhes. Vagy félti az utódait, esetleg a területét. És nem kérdezi meg előtte, hogy jó ember vagy-e és szereted-e az állatokat.
2013. máj. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!