Kezdőoldal » Állatok » Vadállatok » Rinocérosz vagy Elefánt?

Kiváncsi34 kérdése:

Rinocérosz vagy Elefánt?

Figyelt kérdés
A szavanna két óriás növényevője közül melyik erősebb?

#elefánt #Rinocéeosz
2013. júl. 31. 15:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem a rinocérosz.
2013. júl. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Elefánt nagyobb. Rá tippelek.
2013. júl. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
sakkban?
2013. júl. 31. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hát az elefánt nagyobb és nehezebb két tonnával de lassabb is a rinók akár 80 km/h-val futni az elefánt nemis tud futni csak gyorsan sétál
2013. aug. 1. 09:27
 5/15 anonim ***** válasza:

Az oké, hogy gyorsabb, de nem azt írtad, hogy versenyt futnak, hanem melyik az erősebb. :D

Szerintem még mindig az elefánt! 2 agyar vs. 1 szarv = elefánt nyert. :)

2013. aug. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes kérdés. Láttam már olyat, amikor az elefánt kitért az orrszarvú elől, de annak a jószágnak hatalmas, előre álló tülke volt, ráadásul az orrszarvú bika, az elefánt tehén volt. Egy elefántbika ellen nincs szerintem esélye a rinocérosznak. Láttam olyat, amikor egy fiatal elefántbika tombolt és szabályosan felöklelte az orrszarvú bikát, konkrétan el is esett és úgy menekült el az elefánt elől. Van közöttük 2 tonna súlykülönbség és az elefánt szerintem intelligensebb.
2013. aug. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Sokak szerint az elefánt az erősebb, de azt is mondják, hogy a rinó szarva sokkal keményebb és képes letörni az elefánt agyarait vagy komolyabban megsérteni a lábát és ha rohammal megtámadja akkor szerintem még az elefánt bikának is annyi
2013. aug. 1. 10:47
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ezek szerint aggresszivitás kérdése lenne? :)

Kitartok elefáni barátaim mellett! :D

2013. aug. 1. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Én meg még mindig azt mondom, hogy a rinó igenis elbánhat egy elefánttal
2013. aug. 1. 11:23
 10/15 anonim ***** válasza:
80%
Elbánni elbánhat, mint ahogy a rozsomák is el tud kergetni egy grizzlyt, vagy a palackorrú delfinek a nagy fehér cápát. De 90%-ban szerintem az elefánt elől kitér a rinocérosz.
2013. aug. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!